Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik a legjobb házőrző kutya?

Melyik a legjobb házőrző kutya?

Figyelt kérdés

Falun lakom és mifelénk , megnövekedett a rablások száma.

Az egyik szomszédomhoz a múltkor éjjel betörtek.

Állandóan az jár a fejemben ,hogy én következem. Milyen kutyát javasoltok? Vagy láttok benne megoldást? A kerítés megerősítését már tervbe vettem.


2009. máj. 16. 19:40
1 2 3 4 5 6
 41/54 anonim ***** válasza:
Ebbe van igazság, hogy a Rottweiler képes megtámadni a gazdáját...a vérszagra sokszor egyből támad de az tény, hogy nagyon jó kutya! Akár az is lehetne, attól majd nem nagyon mernek bejönni meg a Dobermantól..
2009. dec. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/54 anonim ***** válasza:

22:18-as vagyok

A Doberman az ijesztő is mert ő aztán tényleg támad, viszont szereti a gyerekeket akár milyen vadnak látszik

Pl. ez a videó is bebizonyítja: http://www.youtube.com/watch?v=ivVBAdKK88Y&feature=related

2009. dec. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/54 anonim ***** válasza:
22:21. És szted melyik kutya nem?? Mellesleg több chihuahua vagy tacskó támad a saját gazdájára, mint rottweiler.
2009. dec. 22. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/54 anonim ***** válasza:
én a kaukázusi juhászt ajánlanám. nem nayg a mozgásigénye és a sétákat sem igényli. eléggé csendes kutya csak akkor ugat ha valamit észrevesz.
2010. jan. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/54 anonim válasza:

Szia. Szerintem a Nemet juhasz nagyon jo orzo kutya. 11 eves mar es soha minket nem bantott. Nagyon okos kutya es konnyen tanul. Vannak akik bantottak kicsi koraban es ha nem lenne kerites akkor siman szettepne.

Meg volt egy Dobermannn-om is amit nm nagyon ajalnek..... Muszaly volt reggelibe ketrecbe tartjuk es csak estere engedtuk ki mert ha valamit kint hagytunk akkor reggelre darabokban kaptuk meg. Sot megesett, hogy egy ismerosom kezebe kapott es nem tudtuk leszedni.

2010. ápr. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/54 anonim válasza:
És Kaukázusi farkasölő?
2010. ápr. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/54 anonim válasza:
Én a német juhászt ajánlom,okos, kedves, játékos kutya, és mindemellett hűséges társ,ezek mellett ideális háziállat lehet egy családnak is, mert remekül megérteti magát a gyerekekkel. Gyorsan tanuló kutyafajta...nálunk bevált:):)
2010. júl. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/54 anonim ***** válasza:
8:14-Es ne keverj bele más nemzetiségeket vagy képtelenek leszünk kitiltani az oldalról és feljelenteni ha továbbra is ezt a viselkedést folytatod! Kitty moderátor
2010. júl. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/54 anonim válasza:
szerintem tibeti masztiff vagy amstaff
2010. dec. 26. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/54 anonim ***** válasza:

Argentin dog


Német Dog

2011. febr. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!