Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Havanese kutyámat hetente...

Havanese kutyámat hetente fürdetem mégis mindig koszos és büdös. Ez engem nagyon zavar. Mit lehetne még tenni?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 13. 20:23
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/76 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy toy uszkár (az 3 kg alatt van) és más kutyák keveréke. Szerintem havanese egyáltalán nincs benne. Túl hosszú az orra, nem mandula a szeme, lent van a füle, rossz helyen a farka, nem jók az arányai.

Szeretheted, de köze sincs egy havanesehez.

Az pedig, hogy hogy tartod, kutyához nem méltó. Ő egy kutya. Nem plüssmaci, nem gyerek, hanem kutya. Úgy kell tartani mint egy kutyát. Kutyatársakkal, rohangálással a füvön és nem milánóival.

2009. ápr. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/76 A kérdező kommentje:

Rendben, akkor nem havanese:( De kár:(((((

Amúgy hogy lássátok hogy szeretjük, mind a két lába patellás volt, az egyik 4es, másik 3as fokozatú. Lábanként 50ezer volt a műtét, plusz harder-mirigy előreesése volt az is 25 ezer. ha nem szeretnénk akkor kifizettük volna ezeket?

2009. ápr. 14. 22:17
 53/76 anonim ***** válasza:
100%

Látod, akkor most már tudod, hogy miért nem érdemes 25.000-ért egy keverék kutyát venni.

Lehet, hogy szereted, de rosszul.

Nézz utána, hogy a kutyának mire van szüksége és azt add meg neki, ne amit te képzelsz.

2009. ápr. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/76 A kérdező kommentje:
Igen, de nekünk megérte ezt a 125ezret, mert szeretjük.
2009. ápr. 14. 22:27
 55/76 anonim ***** válasza:
100%
És ezek után még almot akarnál tőle, hadd legyenek a kölykök is betegek és majd műteni kelljen öket. Ha nem olyan szerencsések a leendő gazda ahelyett h áldozna rá elaltattatja vagy menhelyre vágja. FELELŐSSÉG! Tartsd már szem előtt!
2009. ápr. 15. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/76 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ahogy rá néztem a képre rögtön egy uszkár vagy egy uszkár keveréket láttam és nem egy havanese-t.De attól, hogy nem havanese , szeresd! Tudom , hogy jobban örültél volna ha azt mondjuk, hogy havanese.Sok örömöt és boldogságot!
2009. ápr. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/76 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon édes a kiskutyád, de ne akaj neki azzal rosszat, hogy kölykei lesznek. Nem nagy öröm az amikor belehal a szülésbe, vagy a kölykök hullanak el... sok komplikáció léphet fel. Máskor pedig ha kutyát veszel ne hagy hgy a szaporító házhoz vigye... tudom így a kényelmes de jobb ha látod a környezetet, meg legalább az anyát. De a legjobb ha elismert tenyésztőtől veszel kiskutyát. Azt senki nem vitatta hogy szereted, de ne fojtsd meg a szereteteddel.
2009. ápr. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/76 anonim ***** válasza:
100%

Tartok tőle,hogy egy ilyennek hiába magyarázzátok,miért nem érdemes szaporítani.

Az,hogy a kutyía beteg,keverék,ráadásul hasonlókkal vannak tele a menhelyek,a "kedves gazdinak"lényegtelen.

Tényleg plüsskutya kéne neki,mert így tönkretesz egy élőlényt.

Etetés:hosszú évtizedek óta van kutyám,nagyon ellene voltam a tápoknak.

A mostani sem ette(3 napig)negyedik nap ráfanyalodott és eszi azóta.

Sokkal jobb egészségi állapotban van,agilis,szép,egészséges.

2009. ápr. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/76 anonim ***** válasza:
100%
Komolyabban meg kéne nézni a tenyésztőknek,hová kerül a kiskutya!"TÜNCI" gazdihoz nehogy már...Szigorú,de igazságos válaszokat kaptál,nem érintett meg egyik sem? Neked inkább plüsskutyus kéne.Nekem is hav.-em van,6kg-os boldog,fürge kis jószág.Csak 1-szer volt rövidebb a szőre,az én hibámból,befilcesedett nagyon.Azóta rendbejött,és viszem fésültetni,mert nekem se engedi,de muszáj! Ajándékozd el valakinek a tiédet,aki nem alázza meg,kutyaként tiszteli majd.Te pedig mondj le mindenféle kutyáról,nem való neked.
2009. ápr. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/76 A kérdező kommentje:

6 kg? Pff, jó nagy batár állat lehet.

Amúgy meg semmi jogotok engem minősíteni, és igenis egyszer lesznek kiskutyái. Az állatorvosunk mondta hogy a kutyának egyszer szülnie KELL, különben megbolondul és hamarabb meghal. Neki jobban hiszek mint nektek!

2009. ápr. 15. 18:44
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!