Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Havanese kutyámat hetente...

Havanese kutyámat hetente fürdetem mégis mindig koszos és büdös. Ez engem nagyon zavar. Mit lehetne még tenni?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 13. 20:23
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/76 A kérdező kommentje:
2 kilóval nem havanese? Hát én mini havaneseként vettem 2 éve. Nincs törzskönyve, de attól még havanese! És igenis jó dolga van, a legjobb falatokat kapja, rántotthusi, milánói, fincsi dolgok, más kutyának nincs ilyen jó dolga mint neki!
2009. ápr. 13. 23:15
 22/76 anonim ***** válasza:
100%
Te ép vagy? Most komolyan? Kutyát tartasz vagy valami kiegészítőt?? (csupán aza baj, hogy egy havanese is kutya, érző lény és ugyanolyan igényei vannak mint a 30 kilós fajtársainak - rohangálni, játszani a SZABADBAN, megfelelni a gazdinak, tanulni - te mindezektől megfosztod, mert jól mutat a hordozótáskában... idióta)
2009. ápr. 13. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/76 anonim ***** válasza:
100%

Mini havanese nem létezik. Szaporítótól vettél valami keveréket, ami hasonlít a havanese-re, mert fehér a szőre.

A rántotthús és a milánói makaróni nem alkalmasak egy kutya etetésére, mivel a kutya az kutya, nem ember és nem disznó.

Sok kutyának van sokkal jobb dolga mint a tiednek, találkozhatnak más kutyákkal (ugyanis azt szeretik, mert ők a fajtársaik), játszhatnak, szaladgálhatnak, a fross levegőn vannak. Nem egy büdös lakásban, ahol egy pelenkára pisilnek.

De csinálj amit akarsz, én feladtam. Szegény kutya.

2009. ápr. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/76 anonim ***** válasza:
100%
Igen, és a kutyának nem milánói való, hanem kutyatáp, vagy hús... Az orvosod modta, hogy azt kell adni a kutyának? De ez tök jó, megint megismertem egy új fajtát! cEddig csak mini yorki volt, mostmár mini havanese is van! :S Olvastál már el egy kutyákról szóló könyvet, vagy kérdeztél meg egy szakértőt ha nekünk nem hiszel???
2009. ápr. 13. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/76 A kérdező kommentje:
Hát lehet hogy szaporítótól van. 25ezer volt, de többet nem is akartunk kiadni érte. De mégis akkor milyen fajta lehet hogy ilyen picike maradt?
2009. ápr. 13. 23:31
 26/76 anonim ***** válasza:
100%
Keverék
2009. ápr. 13. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/76 A kérdező kommentje:
Jó de mi keveredett bele?
2009. ápr. 13. 23:35
 28/76 anonim ***** válasza:
100%

Ez a valaki csak húzza a hozzám hasonló, érző kutyatartókat, -barátokat! Szerintem kreált egy sokakat feltüzelő "történetet", talán unalmában!

Olvassátok csak össze a kommentjeit, nem?

2009. ápr. 13. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/76 anonim ***** válasza:
100%
Máltai, Lhasa apso, pincsi japán chin
2009. ápr. 13. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/76 A kérdező kommentje:
De ezek is mind 2 kg feletti fajták. És tök havanese feje van. Jajj nehogymár keverék legyen:(
2009. ápr. 13. 23:45
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!