Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Havanese kutyámat hetente...

Havanese kutyámat hetente fürdetem mégis mindig koszos és büdös. Ez engem nagyon zavar. Mit lehetne még tenni?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 13. 20:23
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/76 anonim ***** válasza:
100%

Nem bűn ronda, ilyen egy havanese. Érdekes egy skót juhászt még senkinek nem jutott eszébe megnyírni, csak ezekkel a mostani divatkutyákkal csinálnak az emberek mindent. Na, mindegy.

Tehát az orvosddal nézesd meg a bűzmirigyét, nézesd meg a bőrét. Vegyen bőrkaparékot. (Bár, ha ilyeneket mond, hogy heti kétszer fürdesd, akkor nem tudom milyen orvos.) A fedőszőrei azért vannak, hogy megóvják a bőrét. Nálad ezek le vannak vágva.

2009. ápr. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/76 A kérdező kommentje:

Na de most komolyan, szerintetek hogy szebb?

Így: [link]

vagy így: [link]


Hát szerintem egy állatorvos nem mond hülyeséget, de akkor majd megnézetem a bőrét, bár tök szép tiszta, meg nem is vakarózik.

Voksokat várok a képekre.

2009. ápr. 13. 22:20
 13/76 anonim ***** válasza:
95%
Nyilván mindenkinek az alső kép fog jobban tetszeni. Nagyon pofás kis kutyád van. Ettől függetlenül ezt a füdetési tempót felejtsd el, és válts orvost.
2009. ápr. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/76 A kérdező kommentje:
Nem az én kutyám. De ugye hogy szebb rövid szőrrel?
2009. ápr. 13. 22:30
 15/76 anonim ***** válasza:
96%
Én nem vagyok havanese rajongó. DE ha neked nem tetszik a kutya IGAZI külleme, akkor miért nem veszel olyat ami eredetileg is rövidszőrű? Egyébként meg nincs olyan, hogy nem szereti, hozzaszoktatod a fésüléshez és kész. Ha meg nincs időd, akkor ne vegyél kutyát... Nővéremnek havanese kerevéke van. Ugyanolyan, csak szürke színű. Kint lakik, egy évben kétszer viszik kozmetikushoz, hogy levágja a szőrét (mert ő ugye nem igazi havanese), de csak akkor van fürdetve. És nem büdös!
2009. ápr. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/76 A kérdező kommentje:
Egy ilyen pici kutya sincs ami tetszene és rövid szőrű. A havanese olyan cuki, pont elfér a kis hordozótatyóban, csak 2 kg és lehet kis ruhákat kapni rá. Szeretnék majd neki kölyköket is lassan, szerintem jó anya lesz.
2009. ápr. 13. 22:55
 17/76 anonim ***** válasza:
100%
Anyám te azért veszel kutyát, mert pont elfér a hordozótáskában és cuki ruhát lehet neki venni? Te nem egy kutyát veszel???? Egy kutyának a kutyaiskolában, pórázon vagy anélkül, DE lent a földön a gazdi mellett, és a többi kutyabarátja között van a helye! Ezért van manapság ennyi problémás kutya... Már azt sem tudják, hogy hova kéne tartozniuk...
2009. ápr. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/76 anonim ***** válasza:
100%

Pontozz le nyugodtan, de te egy BETEG lény vagy és nem lenne szabad állatok közelébe menned!!! Sajnálom azt a drága kis kutyus aki a kezeid közt szenved!


Egy rövid szőrű havis gazdi!

2009. ápr. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/76 A kérdező kommentje:
Szeretem én őt nagyon, kis tünci, de van fent pelenkája, mert mint mondtam mindig büdös, az kell még csak hogy lent is folyton összepiszkolja magát. Max 5 percre rakom le lent.
2009. ápr. 13. 23:08
 20/76 anonim ***** válasza:
100%

Akkor vághatod a szőrét, nincs havanese-d.

A havanese 4-6 kg, 23-27 cm. Két kilóval nem havanese.


Sajnálom az állatot, nulla szocializációval, egy lakásban, séta nélkül, társak nélkül. Állatkínzás. Remélem, hogy 13 éves vagy és akkor legalább akorodra lehet fogni a dolgot.

2009. ápr. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!