Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Havanese kutyámat hetente...

Havanese kutyámat hetente fürdetem mégis mindig koszos és büdös. Ez engem nagyon zavar. Mit lehetne még tenni?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 13. 20:23
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/76 A kérdező kommentje:

Ti nagyon gonoszak vagytok! Én igenis szeretem a kutyám hogy bizonyítsam be? És ő is imád engem. Azért nem vettem törzskönyves kutyát, mert nem akartam mutogatni a kutyám meg kiállításra cibálni. Egyszer lesznek kölykei, és ennyi!

Próbálok képet tölteni.

2009. ápr. 14. 17:27
 42/76 A kérdező kommentje:
Azért nem etetem táppal mert nem szereti! Én sem szeretnék minden nap vmi száraz izét enni.
2009. ápr. 14. 17:29
 43/76 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyunk gonoszok. Egyszerűen a kutyának nem milánói való! Mint ahogy az embernek sem kutyatáp... Amelyekből mellesleg ezer féle van, ne mondd, hogy egyiket sem szereti! Hogy az áztassuk fel vizben, levesben, keverjünk bele konzervet és hasonló tapasztalt kutyásol által ismert fortélyokról nem is beszéljünk! Szereted a kutyád, csak épp nem vagy megfelelő ismeretekkel felszerelkezve, így nem tudhatod, hogy ami szerinted szeretet az nem felel meg a kutya igényeinek.! Ami nem 5 perc a füvön... Hanem séta, szaladgálás, más kutyák...
2009. ápr. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/76 anonim ***** válasza:
100%
És még valami... A kutyát nem kell magadhoz hasonlítani, mert ő kutya te meg ember vagy... Ha nagyon be akarod bizonyítani, hogy szereted, akkor olvass kutyás újságokat, kutyás könyveket és tájékozódj!
2009. ápr. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/76 anonim ***** válasza:
100%
Tudsz feltenni képet?
2009. ápr. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/76 A kérdező kommentje:
Itt van: [link]
2009. ápr. 14. 20:40
 47/76 A kérdező kommentje:

Próbáltunk már vagy 6-7 fajta tápot, de inkább 2 napig éhezett, nem ette meg.

Amúgy itt a környéken csak batár nagy kutyák vannak, és félek őt letenni nehogy megtámadják.

2009. ápr. 14. 20:41
 48/76 anonim ***** válasza:
91%

17:20as vagyok.

Hááát...szerintem ő tényleg nem havanese....:S

Nem tudom na...bizti jó gazdi vagy meg minden, és talán mi reagáltuk túl a helyzetet...

De próbáld kutyusként nevelni őt, vidd olyan helyre ahol szabadon szaladgálhat, ne flexin-, hanem normál pórázon sétáltasd és akkor még kevesebb a valószínűsége, hogy baj történik! Etesd őt "kutyásabb" ételekkel, és hátha el tudod őt vinni olyan helyre is, ahol barátokra tehet szert! A szőrével kapcsolatban pedig...hát nem tudom...

2009. ápr. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/76 A kérdező kommentje:
Pedig én azt hittem havanese:( Amúgy 2 éves múlt decemberben. A szüleit nem láttuk, mert a tenyésztő házhoz hozta.
2009. ápr. 14. 21:45
 50/76 anonim ***** válasza:
100%

Te észre se vetted eddig, hogy köze nincs például az általad linkelt havanese-hez?

Emlékeztetőül: [link]


Ajánlom figyelmedbe, Jan Fennell: Kutyapszichológia c. könyvét. Talán megvilágosodsz.

2009. ápr. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!