Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Havanese kutyámat hetente...

Havanese kutyámat hetente fürdetem mégis mindig koszos és büdös. Ez engem nagyon zavar. Mit lehetne még tenni?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 13. 20:23
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/76 anonim ***** válasza:
100%
Akkor már nem is kell mi? Ne aggódj, havanese, csak kicsit degenerált...
2009. ápr. 13. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/76 anonim ***** válasza:
100%
A kérdező utolsó pár hozzászólása egyértelmű provokáció, ennyire nem lehet retardált
2009. ápr. 14. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/76 anonim ***** válasza:
100%
A máltai 3-4kg , a bolognese is 3-4 kg .
2009. ápr. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/76 A kérdező kommentje:
Hát igen, de akkor miért lett az enyém 2 kg??
2009. ápr. 14. 16:14
 35/76 A kérdező kommentje:
Jó lenne ha nem degeneráltoznátok le a kutyám, és nem retardáltoznátok le engem ok???
2009. ápr. 14. 16:55
 36/76 anonim ***** válasza:
91%
Azt nem tudom. Amúgy mennyi idős? Vagy már írtad? Tudsz róla egy képet linkelni?
2009. ápr. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/76 anonim ***** válasza:
100%

A chihuahua normál mérete a 2kg. Egy egészséges havanese még rövid szőrrel is 3, de inkább 4 kg. Ne aggódj, nem te vagy az egyetlen hülye, évek óta árulnak pici fehér középhosszú szőrű keverékeket havanese-ként, és amíg lesznek olyan idióták, mint te akik 25000-et adnak érte, addig fogják is. (miközben a menhelyeken "tonnaszámra" vannak ugyanilyen kiskutyák, melyek ingyen elhozhatók, igaz róluk nem hazudják, hogy fajtatiszták).

Amúgy neked meg plüss állat kéne, nem élő. Az nem büdös, és még le se kell vinni.

2009. ápr. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/76 anonim ***** válasza:
100%
Rakjál fel képet, akkor meg tudjuk mondani, hogy milyen fajta lehet a kutyád. Az biztos, hogy nem havanese. Kezdjük ott, hogy hivatalosan CSAK a törzskönyves kutyák fajtatiszták, nem azok amikre ránézésre megmondjuk, hogy szerintem az. De ha nincs származási lapja, akkor is a fajta standard-jébe bele kell férnie. Egy 2Kg-os kutya pedig nem lehet havanese. Max havenese keverék.
2009. ápr. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/76 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek mindenkivel, te tiszta idióta vagy!!! Esküszöm fáj a szívem a kiskutya miatt...nekem yorkim van, hidd el imádnám úgy kezelni mint egy kisbabát, de NEM, mivel nem az!! Az ő javát nézem, nem pedig azt ami engem szolgál. És mi van ha nem tiszta faj???? Te szerencsétlen...attól még elméletileg ugyanúgy szereted őt, nem? Az én kutyim egy csomó időt tölt kint, ismerkedik a világgal, szaladgál, játszik, szétrágja a faágakat, ugat...és BOLDOG! És kutya. Most épp alszik, mert ma már egy csomószor kifáradt, de életerős, havi 1szer fürdetem és nem büdös egyáltalán, habár mikor jó idő van a nap nagyrészét kint tölti, mivel ott érzi magát legjobban. Mi kertesházban lakunk, de te is viselkedhetnél úgy, mint egy normális érző ember, ha panelben laksz, akkor is. Hagyd, hogy éljen szegény! Hagyd, hogy visszanőjjön a szőre, szoktasd pórázhoz (flexit is vehetsz neki, ha nagyon húz), vidd olyan helyre ahol szabadon rohangálhat és talán kutyabarátokat szerezhet magának...nem kell ahhoz kutyatáska meg minden, hogy megcsodálják a kutyust!! Ha van is neki, csak akkor rakd bele mikor már teljesen kifáradt a sok rohangálástól. Ha pedig nem tetszik neked úgy, ahogyan természetesen van...hát szánlak! Szörnyű ember lehetsz, ha képes vagy így tönkretenni a kutyád életét!!! És le lehet pontozni, de ez a véleményem...és úgy érzem igazam van!!! Szegény kiskutya....:( Te pedig szánalmas, érzéketlen idióta!!!
2009. ápr. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/76 anonim ***** válasza:
100%
Ja és a kutyának neki való tápra van szüksége, abban benne van minden, ami kell a szervezetének. A fincsi falatoktól nem lesz boldog!!!!
2009. ápr. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!