Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A szüleim el akarják ajándékoz...

A szüleim el akarják ajándékozni a kutyáinkat. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
A szüleim nem bírják hogy a kutyák a kertből minenféle bogáncsot, sarat behordanak, és el akarják ajándékozni a 2 kutyánkat. Én teljesen kivagyok, hogy beszélhetném le őket erről?:(
2009. ápr. 12. 15:31
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
72%
Itt takarítási mániáról volt, szó, nem a természetes tisztaság igényről.
2009. ápr. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
100%
sztem magyarázd el a szüleidnek, hogy mennyire fontos neked ez a két kutya, és hogy ha elajándékozzák őket kiszakítanak belőled egy darabot, de meggyőzően, szomorúan mondd! tisztítsd ki az udvart, és ne engedd, hogy belemenjenek a sárba. ne aggódj, akinek kutyája van, és nincs egész nap egy szűk ketrecbe zárva, nem lehet, gyönyörű, virágokkal borított álomkertje, el kell dönteni, hogy szép kert,ami csak van oszt kész vagy kutya, ami egy hűséges társ, mégha van is néhány gond vele.
2009. ápr. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
80%
Húú. Ne fürdesd azokat a kutyákat havonta mert kiszárad a bőrük és kihullik a szőrük! Ha nagyon büdösek már akkor is csak tiszta vízzel öblítsd le őke, vagy előtte max. a szőrük felületét töröld át samponos rongyal. Samponos fürdetést csak fél évente - évente alkalmazz!!
2009. ápr. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
78%
A sok fürdés tényleg árt a kutyáknak. Anyukád kényszerbetegsége miatt ártani kell a kutyáknak :(
2009. ápr. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim válasza:
100%

Szia!

Milyen fajták a kutyusok? Az én kislányomnak pulija van, csak feljön a teraszra és egy lapátnyi kosz és ágacska potyog ki belőle, de ennek ellenére néha bejön a lakásba. A szüleid szeretik őket? Szerintem ez a probléma kiinduló pontja, mert én pl. nagyon szeretem ezért elfogadom, hogy kosszal és gondokkal jár, de annyi pluszt ad az életünkben, hogy ez megéri. Az én kutyámat is elajándékozták gyerek koromban, mert Anyukámra "haragudott" . A fent írottakkal egyetértek, maradandó károsodást okoz! És aki szereti a kutyát nem fog tudni kutya nélkül élni. Nekem 10- évig nem volt módom tartani, és most újra lehet és ez vagyok én.

Szerintem is segíts kicsit és megértőbbek lesznek, nálunk a Kisgazdi feladata, hogy mindig legyen friss víz előtte, és néha megragadja a seprűt is különösebb rossz érzések nélkül. Összeszedi a széthordott játékokat stb.

Esetleg ha levinnéd őket valami nagy szabad térre ahol kitombolhatnák magukat és hátha otthon nyugisabbak lennének?

Sok szerencsét!

2009. ápr. 15. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
100%
Mielőtt bemennek le kell tisztítani őket, így nem hordanak be semmit. Ha mégis takarítsd fel!
2009. ápr. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 A kérdező kommentje:
TEGNAP ELAJÁNDÁKOZTA ŐKET ANYA:(((((((
2009. ápr. 25. 15:47
 38/39 anonim ***** válasza:
jol tettek mert lehet h ok az anyagiakban gondolkoztak h nem tudjak meg oket is el tartani inkabb ajandekoztak volna el tegedet mint a kutyakat h tudjak azokat eltartani
2009. ápr. 26. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
Nem azt mondtad, hogy azt mondta anyukád sosem adna túl rajtuk, csak dühös volt és azért mondta, jobban figyelj???
2009. máj. 7. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!