Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A szüleim el akarják ajándékoz...

A szüleim el akarják ajándékozni a kutyáinkat. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
A szüleim nem bírják hogy a kutyák a kertből minenféle bogáncsot, sarat behordanak, és el akarják ajándékozni a 2 kutyánkat. Én teljesen kivagyok, hogy beszélhetném le őket erről?:(
2009. ápr. 12. 15:31
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
100%
akkor kerítsétek el a befüvesített részt amíg be nem nő, lehet kapni direkt olyan kis kerítést. vagy pedig mielőtt bemennének a kutyák, tisztítsd meg őket mindenféle mocsoktól
2009. ápr. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 A kérdező kommentje:

Most mielőtt bejöttek direkt kikeféltem a szőrület hogy minden kiessen ami beleragadt, letöröltem a lábukat, bár most nem volt saras, de így legalább látja anyu hogy tényleg teszek a dologért. Egyébként remélem csak mondogatja hogy elajándékozzuk őket, esetleg így akar arra ösztönözni hogy méginkább gondoskodjak arról hogy a kutyák ne hozzanak be semmit.

Sajnos ezek ilyen pici foltok szerte a kertben ami saras, nem tudjuk elkeríteni:(

2009. ápr. 12. 16:24
 13/39 anonim ***** válasza:
77%
aha, lehet
2009. ápr. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
34%
Az vicc, hogy manapság állatkínzás ha valaki kint tartja a kutyáját! Aki lusta az bent sem fog vele foglalkozni, aki meg nem az úgyis kimegy hozzá! Mellesleg az csak a gazdinak is használ. Valóban az ölebeket nem kint kéne tartani. De az a baj, hogy manapság akármilyen kutyáról van szó, megfagy a levegő, ha kiderül, hogy valaki kint tartja... És ráadásul még normális is a kutyája és szoros a kapcsolatuk...
2009. ápr. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 A kérdező kommentje:
Ez most hogy jött ide?
2009. ápr. 12. 16:53
 16/39 anonim ***** válasza:
100%
Ha hosszú a szőrük feltétlan nyírd meg őket! Így nem ragad rájuk annyi szutyok és tök cukin tudnak így is kinézni:) A pracli mosás meg alap...
2009. ápr. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
100%
Második válaszoló miatt jön ide, azért mert amikor ő válaszolt, akkor még nem tudtuk, hogy milyen kutyád van, de ő rögtön rávágta, hogy hát kertben lehetetlen tartani. De anyukád tisztaság mániás, akkor neki sose lesz elég jó... :(
2009. ápr. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
69%
Nem sértegetni akarom Anyukádat, de neki kéne valami szakember a kényszerbetegségére.
2009. ápr. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 A kérdező kommentje:
A yorkiem fiú és neki rövidre van vágva a szőre, de egyszerűen így is beleragad. De most épp kint ültünk a kertben és anya össze-vissza puszilgatta őket, azt mondta hogy néha elragadja a hév mikor tiszta mocsok a lakás, de sosem válna meg tőlük, csak arra kér hogy tényleg tisztítsam le mindig a kutyusokat rendesen mikor bejönnek, mert végülis én akartam őket.
2009. ápr. 12. 18:51
 20/39 anonim ***** válasza:
73%
A takarítási mánia, tényleg kényszerbetegség, ami megviseli a beteget is és a környezetét is.
2009. ápr. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!