Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A szüleim el akarják ajándékoz...

A szüleim el akarják ajándékozni a kutyáinkat. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
A szüleim nem bírják hogy a kutyák a kertből minenféle bogáncsot, sarat behordanak, és el akarják ajándékozni a 2 kutyánkat. Én teljesen kivagyok, hogy beszélhetném le őket erről?:(
2009. ápr. 12. 15:31
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
87%
Ne engedjétek be a házba, ha van kert.
2009. ápr. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
71%

Ugyan már, ilyet vicc még kitalálni is! Ha nem mehetnek be a lakásba akkor inkább tényleg ajándékozzák el őket! Főleg ha rövidszőrű kutyákról vagy ölebekről van szó, nem élhetnek kint.

Amit javasolnék: Csináljatok nekik helyet az előszobában/hallban/nappaliban, szóval az első, helységben amibe a bejárat nyílik és ne engedjétek őket bentebb! . Javasold édesanyádnak, hogy ha otthon vagy mindig kitakarítassz a kutyák után, így neki nem lesz vele gondja! Ha tényleg akarod őket, ennyi áldozatot meghozhatsz!

2009. ápr. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
93%
De durva, a kutya az normál esetben családtag, maradandó károsodást okozhat neked, ha elajándékozzák őket, soha be nem gyógyuló lelki sebeket, van egy ilyen ismerősöm, nagyon megviselte a dolog sok évvel az egész után is.
2009. ápr. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
53%
Egyébként igaza van a szüleidnek, hogy ne hurcoljon be a kutya minden koszt a lakásba. A te kutyád, ha már beengeditek, akkor amint belép, odalépsz, és letisztítod, addig nem mehet beljebb. De nem tudom, milyen kutyáról van szó, én ilyen jó időben nem engedném ki. Egyik ismerősöméknek van kis testű öleb-szerű kutyája, tehát térdemig se ér, pedig alacsony vagyok, földszinti panelban van a nagyszülőknél a kutya, és van egy elkerített kis kertszerű rész a lakáshoz, jó időben mindig kint van a kutya, és jól érzi magát.
2009. ápr. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
87%
Hát gyanítom a dolog hátterében az áll, hogy te meg nem törődsz a kuytákkal, nem takarítasz utánuk. Hiszen ha mindíg becsületesen felmosnál utánul, kitakarítanád a bundájuk, akkor ez a probléma fel sem merülne. Vagyis először próbáld ledumálni velük, hogy többet törődsz az állatokkal, aztán ha nem megy, akkor ajándékozzák el a kutyákat.
2009. ápr. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 A kérdező kommentje:
Valóban ölebekről van szó, egy yorkie és egy havanese. Ők az életem értelmei, mondtam anyunak hogy akkor inkább megyek én is a háztól ha ők nem maradhatnak. Anya is nagyon szereti őket, de sajnos tisztaságmániás (betegesen), amit meg én nem bírok elviselni. Én takarítok általában, de ha felmosok akkor 30 perc múlva már tiszta tappancsnyom a ház:( Ami engem nem zavar, de őt igen:( Ez az elkerítés nem rossz ötlet. Köszi!
2009. ápr. 12. 15:52
 7/39 anonim ***** válasza:
96%
milyen kert az ahol bogáncs van meg sár? édesanyád a kertben nem tisztaságmániás?
2009. ápr. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
96%
akkor inkább anyukádnak kéne elmenni egy pszichológushoz, ha kényszeres.
2009. ápr. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
93%
füvesítsétek be a kertet
2009. ápr. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 A kérdező kommentje:
Nem kell gonoszkodni, erre igazán nem vagyok kíváncsi! Füves a kert, de van hely ahol a kutyák kipisilték a füvet, és oda most lett fűmag szórva ezért rendszeresen kell locsolni és ott saras. A bogáncs pedig nem gazos bogáncs, hanem kicsi letöredezett faágak, háncs stb.
2009. ápr. 12. 16:19
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!