Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szaporítótól vett kutyám...

Szaporítótól vett kutyám elpusztult. Mit lehet ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés
5 hetesen vettem, 6 hetesen megdöglött. Mit csináljak?
2009. ápr. 11. 10:34
 81/95 anonim ***** válasza:
100%
akkor válassz másik fajtát ha a kertben akarod tartani,egy westie nem fogja túl élni a telet,főleg ha még 1 éves se lesz mire jönnek a fagyok....
2009. ápr. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/95 anonim ***** válasza:
100%

de te már előre tudod, hogy a telet nem fogja túlélni, de azért mégis elhozod???

ennyit erről...

2009. ápr. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/95 A kérdező kommentje:
Már hogyne élné túl a telet könyörgöm??? Mint ahogy írtam van egy ismerősömnek westieje, kint tartja, napi egyszer kap este enni és él és virul!!! 5 éves, és kint van télen is, van neki kutyaháza oda bemegy melegedni. Ha nagyon fázik akkor majd beengedem az előszobába.
2009. ápr. 15. 22:16
 84/95 anonim ***** válasza:
70%

-.-"

de miért kint akarod tartani?

őrizze a házat? :D

szegény kutyus :S

remélem valaki megkeres a ip címed alapján :S

2009. ápr. 16. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/95 anonim ***** válasza:
87%

Minek is akarsz te kutyát tulajdonképpen?

És akkor most elhozod 7 hetesen és kirakod az udvarra, azt' jó napot? Legalább ivartalanítani fogod, ugye?

Bár ha ennyire nyűgös neked a kutyatartás, akkor ne tarts, nem kötelező.

2009. ápr. 16. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/95 A kérdező kommentje:
Akkor csinálok neki az előszobában egy kis helyet az jó lesz? Aztán majd meglátjuk, lehet beljebb is jöhet.
2009. ápr. 16. 08:45
 87/95 anonim válasza:
87%
Te azért nehogy egyszer adj a 7 hetes kutyusnak enni. Ha meg nyugdíjas vagy akkor kicsit nagyobb figyelmet is fordíthatnál arra a szegény állatra. Vedd már észre, hogy kb 60 ember próbál lebeszélni, vagy ha már ez nem lehetséges, akkor tanácsokat adni. Ha nem szakszerűen bánsz vele 1 hét múlva megint nem lesz kutyád.
2009. ápr. 16. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/95 A kérdező kommentje:
Nem, természetesen napi 3-4szer adok majd neki enni, tegnap Acanát vettem, puppy tápot. Vettem neki kis konzervet is hogyha esetleg nem enné simán. Azért hozom el mert írtam hogy a tenyésztő, bocsánat szaporító azt mondta hogy ha én nem hozom el eladja másnak. Az első oltást holnap megkapja nála, azt kifizettem neki, és pénteken elhozom. Kirakom neki az előszobába a kis pokrócot meg még maradtak játékok az előző elpusztult kutyustól.
2009. ápr. 16. 10:05
 89/95 anonim ***** válasza:
89%

gondolom ezt a hülyeséget is a szaporító dumálta beléd, hogy már 5 hetesen eszik nincs szüksége az anyjára.

már magától eszik. hát... ne haragudj, de igen igaz nem azért mert örgeg vagy de analfabéta, az biztos hogy vagy!

te amikor kicsi voltál és egyedül ettél akkor már a szüleid nem is foglalkoztak veled? megvették a pelenkát és a cumisüveget és már ellátad magad mi? én 15 éves vagyok, hát őszintén még most is igen nagy szükségem van a szüleimre! hát még egy pár hetes kiskutyának!

na most az én kiskutyámat tavaly kaptam, ő az első, és egy csúnya tenyésztő bácsitól vettük, pedigrés, és milyen szégyen biztos csak a tömeggyártásra kell a kutya neki, még kiállításra is járnak! anyja-apja ch. úr isten mit vétettem tenyésztőtől vettem kutyát!!!!!

neked eszedbe se jutott volna mi? ahelyett hogy tanultál volna ebből az esetből, hogy szaporított kutyád másnap meg"döglött" inkább veszel még egyet!

garantálom ő se fog sokkal több ideig élni!

te nagyon sokat olvashattál utána a fajtának, ha még a nevét sem tudod! nemhogy még az alapokat a kutyatartáshoz! elmondom neked, 8 éves korom óta álmodoztam egy kutyáról, kiolvastam ez egész internetet, mire meglett a kutyám mindent tudtam fel voltam készülve. te meg 59 éves vagy, és még mindig ilyen idióta gondolatok élnek benned. én szégyellem magam helyetted!

gondolom te is kiolvastad az internetet, hű már mindent tudsz a fajtáról csak éppen a fajta nevét nem tudod leírni? (veszti, havanyéz, te mit beszélsz? ennyi erővel kokker, hászki,bigli, kolli, mert nem tudok angolul! hát marha jó)

lehet hogy nem kötelező az oltás, de szerintem nem akarsz egy parvo-s kutyát magadhoz venni (pedig igen nagy az esélye) amint naponta jön a doki és infúzióra köti, vért hány és vizel, halálos betegen fekszik és egyszer csak feladja. nem kötelező...


válság van... és akkor inkább kidobsz 20 e foritot egy beteg kutyára, hogy utána járjál vele 100 ezer forintos kezelésekre és meg"dögöljön" azis.inkább vettél volna egy drágábbat.


komolyan azon hogy ennyire hülye emberek is léteznek.. mindjárt sírva fakadok

2009. ápr. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/95 anonim ***** válasza:
84%

Hagyjátok már, száz, hogy ez egy hülyegyerek, aki unatkozik... Nem létezik, hogy ennyire zakkant emberek éljenek...

Amúgy meg kiábrándítalak, a tenyésztők is fizetnek adót Állam Bácsinak, úgy bizony 20% minden egyes kölyök után. Legalább is én számlát adok róluk, mert MUSZÁJ. A jó tenyésztők nem keresnek a kutyázáson, csak vesztenek rajta, mert amit nyernének is egy alommal, azt visszaforgatják szűrésekre, kiállításokra, fedeztetésre.

2009. ápr. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!