Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szaporítótól vett kutyám...

Szaporítótól vett kutyám elpusztult. Mit lehet ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés
5 hetesen vettem, 6 hetesen megdöglött. Mit csináljak?
2009. ápr. 11. 10:34
 21/95 A kérdező kommentje:
Ja amúgymeg nem szenvedett
2009. ápr. 11. 12:22
 22/95 anonim ***** válasza:
92%
Figyelj öcsi, én sem vagyok tnyésztőpárti de a te "tudásoddal" nem tudom, hogy veszed a bátorságot, hogy olyanokat szidj akik szeretettel nevelik gyönyörű díjnyertes kutyáikat és az almaikat. Olyanokat akik nem adják oda 5 hetesen a kiskutyát és nem is halnak meg az ő kezeik között.
2009. ápr. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/95 anonim ***** válasza:
91%

nem szenvedett???

ezt nem értem.. (jelezze valaki ha igen!)

amugy válságban hogy jutott eszedbe magadhoz kutyát venni?

2009. ápr. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/95 A kérdező kommentje:

Lécci ne öcsizz mert lány vagyok.

Hogy jutott eszembe? Hát ellátásra (havi kb 2000 ft) lett volna azért pénzem.

2009. ápr. 11. 12:28
 25/95 anonim ***** válasza:
93%

basszus....Te aztán felelős állattartó vagy mondhatom ha igy gondolkodsz egy kiskutyáról és igy beszélsz róla....igazából még jó h elpusztult,bocs " megdöglött" hogy a szavaiddal éljek o.O

amúgy semmit nem tudsz tenni...saját hibádból tanulj és ha kutya kell akkor olvass utánna...

2009. ápr. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/95 anonim ***** válasza:
93%

Basszus, tőled el kéne tiltani minden élőlényt!

Nem olvastál semmi kutyás könyvet, semmit nem tudsz szegényről, hazahozod úgy, hogy fogalmad sincs mi fán terem, majd miután elpusztul a pénzt sajnálod... Gusztustalan vagy.

2009. ápr. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/95 anonim ***** válasza:
41%
Nálam ez ugyanaz a kategória, mint amikor panelban tartják, öltöztetik a kutyáka... :p Állatkínzás.
2009. ápr. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/95 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi bajotok van, nem az én hibám volt hogy meghalt. Csináltam neki kis kutyaházat, vettem Chappit neki mindent. Meg sem fázhatott kint, nem az én hibám.
2009. ápr. 11. 12:52
 29/95 A kérdező kommentje:
Amúgy meg miért lehet csak 8 hetesen elhozni? ha már nem szopik akkor nincs szüksége az anyjára...
2009. ápr. 11. 12:54
 30/95 anonim ***** válasza:
100%

Nem a te hibád??? Már, hogy a francba ne - a tiéd és azé akitől vetted. Te elhoztál egy oltatlan, immunitás szempontjából még gyenge 5(!) hetes kölyköt, akinek még mind fizkálisan, mind mentálisan szüksége lett volna az anyjára. És ahelyett hogy elgondolkoznál, széttárod a karod, h nem a te hibád és mosod kezeid. Legalább próbáld objektíven nézni a dolgot, és tanuld meg, hogy 8 hetes kora előtt nem hozol el kutyát sehonnan!

Milyen kutya volt egyáltalán?

2009. ápr. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!