Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyafajtát válasszak,...

Milyen kutyafajtát válasszak, ami nem domináns típus?

Figyelt kérdés

A szüleim fél évvel ezelőtt vettek egy staffordshire terrier kutyát (szaporítótól).

Az a helyzet, hogy rájuk hallgat a kutya, őket nem harapja meg, nem ugrál rájuk, viszont engem harap (nem is gyengén).

Mindent szétrág, szétszed hiába viszik minden nap sétálni, játszani, tanítani.


Próbáltam nevelni én is, megjutalmaztam mikor jó kutya volt, mikor rossz volt rácsaptam a seggére.


Van mikor elkezd harapni, rákoppintok az orrára és még jobban nekem támad mint a darázs.


Senki mással nem csinálja ezt csak velem.


1 hónap múlva fogok költözni és szeretnék magamnak egy kutyát.

Ahogy a leírásomból is látszik, nem vagyok egy domináns típus, így egy olyan kutya fajtát szeretnék ami könnyen kezelhető.


Tenyésztőtől venném, kinti-benti kutya lenne illetve naponta séta, játék és tanítás is meglenne.

Szőrzete, mérete mindegy (nem baj ha kozmetika igényes), a lényeg, hogy könnyen kezelhető és ne hiperaktív legyen.


aug. 6. 11:41
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
56%
20as, nem, nem kell, nem jár ki. Ezt azok mondják, akik képtelenek nevelni és csapkodnak össze vissza....
aug. 8. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!