Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudok feljelentést tenni az...

Tudok feljelentést tenni az ellen, akinek utáltam pénzt, hogy elmondja, hogy hol van a kutyám, aki elszökött? Tudok feljelentést tenni az ellen, aki azt mondta, hogy tudja hol vagy a kutyám, de nem mondja el, mert összevesztünk?

Figyelt kérdés
Elveszet a kutyám, és mind a két eset előfordult velem...

júl. 16. 17:38
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
Feljelentheted, de nem érsz vele semmit.
júl. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
Határfuggő. Van vmi minimum összeghatár amivel foglalkozik a rendorség.
júl. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
90%
Akinek annyi esze van, hogy ilyesmiért elöre fizet, az megérdemli, hogy átverjék.
júl. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
71%
Számlaszám alapján könnyen ki tudják deríteni a számlatulajdonost. Mindenképpen fel kell jelenteni, azzal nem veszítesz.
júl. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
100%

Ne utalgass pénzt senkinek, csak mert bemondott valamit. Én is megtaláltam a kutyád, utalsz nekem is??

A második egyszerűen nevetséges.

júl. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
80%
14-es: és ha bizomyítható, hogy a kérdezö Tóth Pisikének utalt 20 ezer Ft-ot, akkor mi van? Elöször neki kellene bebizonyítania, mire utalta, ami nem könnyü, mert nem írják oda, hogy a "kutyám tartózkodási helyének közléséért" küldöm
júl. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
0%

"Amúgy elvileg köteles vagy a telkeden belül tartani az állataidat és ha ez nem sikerül, akkor 400 ezer forintra vagy büntethető…"


Megint az elméleti kutyatartó aki ezt mindenhová odaböffenti.


Ez egy oltári nagy szamárság. Már csak azért is, mert pórázon (de bizonyos helyeken póráz nélkül) is el lehet vinni sétálni.


A törvényben az van, hogy az állat szökését köteles megakadályozni.

júl. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
54%
ma 20:26 Jól írod."A törvényben az van, hogy az állat szökését köteles megakadályozni." És nem akadályozta meg.
júl. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:
Nem tudtam megakadályozni
júl. 16. 21:15
 20/30 anonim ***** válasza:
100%
Ha a STOP táblánál nem bírtál megállni, ugyanúgy hibáztál mintha nem is akartál volna.
júl. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!