Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyapanzió a házban, engedély...

Kutyapanzió a házban, engedély nélkül - mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Lakik az egyik szomszéd lakásban egy nő, aki szerintem kutyamegőrzőt vagy ilyesmit kezdett csinálni a lakásán tavaly. Sokszor hangosak a kutyák, volt már, hogy belepiszkítottak a liftbe stb. Egyszer átmentem szólni neki emiatt, akkor vagy 6 kutya volt nála szerintem. Egy másik szomszéd is kérdezte már, hogy van e engedélye erre, azt mondta, hogy csak az ismerősei kutyáira vigyáz, és ezt bárki megteheti. A kutyákat is sajnálom, meg nem erre van kitalálva szerintem egy lakóház, se egy magánlakás. Már hónapok óta ez megy, hétvégente, néha hétközben is. Próbáltuk a másik szomszéddal keresni a közös képviselőt, azt mondta, nem lehet mit kezdeni azzal, ha valakinek kutyái vannak, szokjunk hozzá. Tényleg nem lehet mit kezdeni ezzel? Biztos, hogy engedély nélkül csinálja.
2022. jan. 27. 20:06
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
43%

Mi is fogunk kutyaosszejoveteleket szervezni otthon. Bar a minkutyaink nem ugatnak.


Nem tudsz mit tenni a gyerekzsur sllen se meg a rokon osszejovetel szulinapok ellen se.

2022. jan. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
97%
Inkább kutya napközi lesz az mint kutya panzió.
2022. jan. 29. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!