Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Normális hogy egész nap...

Normális hogy egész nap álldogál a kutya?

Figyelt kérdés

Van egy idős, több betegséggel küzködő kutyusom. Szuka,12év


Pár hónapja a hasüregében elkezdett növögetni egy daganat.

3 orvos véleményét kikértem, a meglévő orvosunk melett, aki már több éve ismeri a kutyámat.


Mindegyikük szerint nem műthető, a daganat rossz helye miatt.


Nem is ez volna a fő probléma.

Elkezdtek a hátsó lábai dagadni, vizesedni.


Múlthét szerdán kezdődött, múlthét csüt-és pénteken voltunk injekción.

Prednisolon és synolux injekciókat kapott, amitől jobbak lett a lábai.

Az egyik lába szinte teljesen jó lett, a másik félig.


Kedden ismét dagadni kezdtek, ismét orvos, de ekkor nem kapott semmit, mondván egyéb gondja nincs, nem zavarja semmiben, eszik-iszik-vidám-sétál.


Tegnap egész nap csak feküdt, rossz kedvű volt, este elmentünk egy rövid sétára. A letargiából átcsapó vidámság lett, csóválta a farkát, jókat ugatott, stb...


Ma reggel viszont észrevettem korarareggel hogy nem alszik, hanem a falnak támaszkodva bóbiskol.

Rohantunk a dokihoz, aki adott neki ismét: synolux és prednisolon injekciót. Emelett kapott catosalt és vízhajtót is.


Ismét boldog, jó kedvű, etvágya van, de nem hajlandó leülni.

Láthatólag fájdalja a lábait, de egész nap áll.


Hiába próbálom rávenni az ülésre, fekvésre, morogni kezd ha próbálkozok, majd mikor csak simogatom, újra boldog kifejezéseket vág, megnyal, élvezi a napsütést.


Holnap reggel kell vinnem újra injekcióra.


Tudom jó hosszú lett, de inkább leírok mindent, minthogy utólag pótolgassam ki.


A kérdés:

Nem lesz baja az egész napi ácsorgástól?

Mit birok én tenni, azon kívül hogy reggel viszem újra az orvoshoz?



2021. máj. 21. 12:37
1 2 3 4 5 6 7
 61/66 A kérdező kommentje:

Köszönöm. 🙂😇


Lili

2021. jún. 2. 21:19
 62/66 anonim ***** válasza:
100%
A hős Lili :)
2021. jún. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/66 anonim ***** válasza:
69%
Hogy vagy kérdező?
2021. jún. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/66 anonim ***** válasza:
82%
Most nagyon együtt érzek veled.Az én kutyám 11 éves volt és múlt héten elment örökre. Már egyre többször álldogált és egy pontra bámult. Lelassult, őszült, de még vigan jött velem sétálni. Aztán kedden hazajöttem, csak dörgölőzött a kezemhez, a kaja nem érdekelte. Még egyszer halkan szólt és kiment a kertbe. Aztán a bokrok alatt találtam meg, de már nem élt. Úgy megsirattam.
2021. jún. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/66 A kérdező kommentje:

Kicsit jobban.

Nem tettem túl magam, közelsem!


De megértettem mi történt és elfogadtam hogy ez van


Nagyon hiányzik, minden órában eszemben van, különösen elalváskor csak rá gondolok.


Kinyomtattam jónéhány képet, sokszor nézegetem őket, párat ki is raktam a szobámban.


Nagyon hiányzik a kis bájos tekintetete, az okos kis feje, a rosszcsont személyisége, a séták, a boldog pillanatok amikor farokcsóválva vár, az az alázat amit csak tőle kaptam meg eddig az életben. 😇

2021. jún. 27. 18:04
 66/66 anonim ***** válasza:
75%

:(


Persze még nem is telt el sok idő, mondjuk idővel sem lesz jobb szerintem csak másmilyen.


Viszont amiket írtál, az együtt töltött emlékek örökre veled maradnak és a szeretete is. :)

2021. júl. 9. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!