Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Zöld gyepet szeretnék akvárium...

Zöld gyepet szeretnék akváriumba. Ne csak kavics legyen. Azt hogy kell?

Figyelt kérdés
Jávai mohát rákötözök kövekre, fákra cérnával? Az rágyökeredzik? Vagy ezt hogy szokták?
2010. febr. 4. 22:28
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:

Szia! Egyik kérdésemhez kaptam egyik válaszolótól képeket is, nagyon szép akváriumok vannak rajta...de sajnos nem tudom hogyan csinálják meg ezeket...


[link]

[link]

[link]

[link]


Mindenesetre nagyon szépek, különlegesek, és látszik, hogy meg lehet oldani a gyepet is :)

2010. febr. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
A képek gyönyörűek.. egy darabka csodálatos természet:)
2010. febr. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:
Hát igen. De hogyan??
2010. febr. 4. 23:09
 4/36 anonim ***** válasza:

Nekem gyepem nincs, de bonsait kialakítottam az akváriumban. Jávai mohát kötöztem cérnával egy megfelelő méretű és formájú vasfára. Gyepet a kőre szerintem nem kell kötözni, elég, ha beleülteted, ahogy más vízi növényekkel tennéd.

Ez az én akváriumom:

[link]

2010. febr. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
Nem olyan mint a korábbi képeken! :DDDDDDD
2010. febr. 5. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:

Amúgy meg kíváncsi lennék hogy mit kell tenni ahhoz hogy olyan gyönyörű is maradjon az akvárium mint a fenti képeken.


Azt tudom hogyha csiga van benne akkor hamar koszolódik. Nameg ha túletetjük a halakat akkor is.

2010. febr. 5. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:

23:15!

Ne haragudj, nem akarlak megsérteni, de az akváriumod egyszerűen förtelmes!

Szoktad takarítani?

Na meg az a szúnyogháló-szerű dolog a tetején...

Szó szerint az a csúcspont.


A második válaszoló pedig tényleg gyönyörű képeket illesztett be! Köszönöm!

2010. febr. 5. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
* első válaszoló
2010. febr. 5. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
amúgy ezeken a képeken, legalábbis az elsőn, tutti hogy műanyag növények vannak, főleg a fán látszik nagyon, az meg élőbe nem olyan esztétikus, de fényképen jól nézhet ki, ha ügyes a fényképész
2010. febr. 5. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:

00:39

Szerintem aki feltöltötte a képet, kezdő akavarista, akárcsak én, nekem nem szúnyogháló van felette hanem laminált parketta, és nem azért mert elhanyagolom, hanem azért mert fogalmam sincs hogy csináljak megfelelő tetővilágítást. Valahol el kell kezdeni, még akkor is ha az ember nem egy szettel kezdi.

2010. febr. 5. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!