Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hogyan növelje a ph értéket...

Sanyi11111 kérdése:

Hogyan növelje a ph értéket az aquarium bán? Csak profi aqvaristak válaszát várom!

Figyelt kérdés
Szodabikarbona?van 6 vitorlasom,7 neon,8marna,1algaevo,5black neon tetra.286l es aquarium.api külső szuro(bío szűrő,aktív szén,ammónia szűrő)+egy belső szűrő ugyan csak bio kémiai és mechanikai szüléssel 150literhez kis segítségnek.rendszeresen tisztelem a vizet,próbálok mindent megtenni hogy jól érezzék magukat a halaim.minden jó is csak a ph szerintem alacsony.a teszter az alsó tartományt jelzi.ez 6.egy ismerősömtol hallottam,hogy ő szodabikarbonat tesz a vízbe.sugerei vannak.ha jó az ötlet szeretnem tudni mennyi kene nekem hogy elérjék egy megfelelő szintet szerintem 6.4 6.8 jó lenne.
2013. márc. 31. 23:31
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:

Csak egy kérdés: Miért szeretnéd változtatni a ph-t?

Ha olyan keménységű a víz, amilyet a halak szeretnek, akkor elvileg a ph is "ízlik" nekik.


És nekem a szódabikarbóna nem tűnik a legjobb módszernek.

2013. márc. 31. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
51%

Hát szerintem szódabikarbónával ne próbálkozz !

*akvárium

Amúgy igaza van szerintem Xandir-nak!

2013. márc. 31. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:
Az a gaz h 6 os a ph és a teszteren ez az alsó határ.tehat akar 5 is lehet.a vitorlás pedig 6.8 körül érzi jól magát
2013. márc. 31. 23:49
 4/35 A kérdező kommentje:
* aquarium
2013. márc. 31. 23:51
 5/35 anonim ***** válasza:
Milyen teszt? Amúgy a magyarban AKVÁRIUMnak mondjuk.
2013. ápr. 1. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
0%
Akváriumnak mondjuk de nem úgy írjuk. Azt a szót, hogy akva így nem használjuk leírva, helyesen magyarul is aqua. Ergo aquarium. De szerintem ez legyen a világ legkisebb problémája...
2013. ápr. 1. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
A világ legnagyobb problémája*
2013. ápr. 1. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:

azért megnézném, hogy egy helyesírás vizsgán mennyire fogadják el az aquariumot. :DD


na de ez most tényleg nem lényeg.

2013. ápr. 1. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:
AAA nem hinnem ezek csak gyepesedett agyú túl tenyésztett magyar fiatalok.lehet fideszesek.......hehe
2013. ápr. 1. 02:29
 10/35 A kérdező kommentje:
Azért pedig elnézést kérem mindenkinek akit megsértettem helyesírási ismereteim hiányával.tovabba ajánlanám a szakértőknek h kamatoztassak tudásukat irodalmi és nyelvtani versenyeken.
2013. ápr. 1. 02:34
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!