Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Az miért van, hogy az állatokn...

Az miért van, hogy az állatoknak nem kell feneket törölni az embereknek meg igen? Fura nem? Mi erre a magyarázat?

Figyelt kérdés
tegnapelőtt 13:46
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
83%

Márpedig 2 dolgon múlik.


1.: A táplálék. Hogy ne hígan foss. Fosáskor a kutya is olyan lesz.


2.: Igenis a farpofák!!! Volt egy riport, egy 56' utáni fogollyal. Mondta, hogy kértek WC papírt a sitten, mire azt válaszolták nekik: "Szét kell húzni a farukat elvtársak!" És működött! PRÓBÁLJAD KI!

tegnapelőtt 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
78%
10. Én tettem be, de ugye itt írták, hogy egy buta senki.
tegnapelőtt 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:

Így van, ahogy 9 írja. Nem tudom a választ a kérdésre, de valaki valami ordas baromságot mond azért az világos. Nem tudom vannak e földönkívüliek, de ha valaki azt mondja igen az ő pincéjében élnek és a vanília puding a kedvencük, akkor azért tudom, hogy ez fals, mégha továbbra sem tudom a választ az eredeti kérdésre.


Ha a farpofa nagyságának lenne is szerepe, az valami közvetett dolog lenne, nem ez mint amit a videóban mond, mert még egyszer: az tiszta marad, nem ez a gond.

tegnapelőtt 14:18
 14/28 anonim ***** válasza:
90%
Az állatoknak segget nyalni sem kell, hogy meg tudjanak élni, az emberek nagy részének meg igen... Mégis az ember tartja magát intelligensebbnek...
tegnapelőtt 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:
#11 lol. figy ha leülsz a wcre nem érnek össze a farpofáid, vagy ha egy gugolós balkán wc be tolod még kevésbé.
tegnapelőtt 14:21
 16/28 anonim ***** válasza:
80%
Mert undorító ha nem teszed. Szívesen.
tegnapelőtt 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
19%
Mint a te viselkedésed előző! Szívesen.
tegnapelőtt 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
36%
Öööö..., valaki mondta, hogy hallotta a buszon, hogy állítólag vannak a neten kakilós videók. Lány, alulról kamerázva. Na azokban, mindig széthúzzák a farpofákat, és nem marad kakis semmi. Persze nem tudom, nem láttam.
tegnapelőtt 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 Tevenyereggyarto ***** válasza:
81%

Márpedig a farpofák miatt van, mi másért lenne? Jó, tegyük hozzá még a higiéniára való hajlamot is. Az állatoknak általában nem igazán van semennyi farpofája, ánuszuk egyből, akadálymentesen a világba vezeti a végterméket s emiatt nem is hagy az maga után annyi vagy semennyi mocskot. De ha hagy is az sem zavarja őket. Ami tud az szokott is mosdani (kutya, macska stb, ugye), ami meg nem tud hátranyúlni (pl: tehén) azt nem is érdekli nagyon.


Nekünk némileg körülményesebb a környéke, könnyebben marad ott anyag ami nagyobb eséllyel okozhat mondjuk fertőzéseket, irritációt. Szóval nekünk amúgy is volt igény valamivel “tisztára” törölni vagy mosni, amire amúgy voltak jópofa megoldások a történelem során, pl: talán a rómaiaknál használtak egy botra rögzített szivacsot amit sós vízben tartottak.

tegnapelőtt 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
80%
Van, hogy az állatok is végighúzzák, törlik a feneküket a földön, füvön, szőnyegen, stb.
tegnapelőtt 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!