Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Kutya/macska felmehet az...

Kutya/macska felmehet az ágyba? Szavazzatok!

Figyelt kérdés
jún. 18. 12:56
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
46%
30-as ezt mindenhova leírod, de szerintem gyanús, hogy neked az agyadban van az a mérhetetlen kutyaszag, azért érzed mindenhol. Annyira rá vagy állva a témára, hogy bedumálod magadnak. Olyan a világon nincs, hogy egy tiszta házban, mosogatószerrel elmosott csésze kutyaszagú. Tudod van ilyen, hogy ha az embernek így beakad valami, ami neki undi, akkor is érzi a szagát, ha nincs is. Elég a tudat.
jún. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
38%

Semmilyen tudat nincs mögötte.

Ha ennyire tudod, hogy beírtam már - amúgy valóban - akkor tudhatnad, hogy pl utoljára, beugró melós voltam egy helyre, ahol nem tudtam semmit a tulajról. Kaptam kávét és egyből megéreztem. Kérdeztem itt bent van kutya? Ja igen. Hoppá!

Akkor milyen tudatalattiról firkálsz nekem.

Elítélem és ez nem is fog változni, akik bent tartják, alszanak az állattal. Sokan többre tartjátok őket, mint a saját hazastársatok. Undorító. Teszek rá, hogy lenulláztok, ez akkor is így van. Nyalogassa a fenekét a kutya, macska, aztán utána puszilgassátok aludjatok velük! 👏👏👏😆

jún. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
0%

* házastársukat

Részemről téma OFF

jún. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
85%
Az én kutyám feljöhet. Engem nem zavar, szerintem emiatt értelmetlen veszekedni. Mindenki maga dönti el, neki mi fér bele. Az enyém pl.: a konyhába nem jöhet be, mert nem szeretem, ha "kinézi a számból a kaját"
jún. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
88%

Igazából az ember a kivétel a xaros hátsóval, mert nekünk vannak farpofáink. Kutyának, macskának lapos a hátulja. Nem lesz olyan, csak ha gyomorrontása van.


A kérdésre válaszolva nem. Kijárós kutyám van. Én sem fekszek utcai ruhában az ágyba.

jún. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 A kérdező kommentje:
35# akkor te nem tudod mi az a fogalom, hogy betyárkörte ugye?😅
jún. 18. 22:44
 37/40 anonim ***** válasza:
88%

36:


Pont azt mondja, hogy egyedül az ember segge szaros, mert a 2 lábra állás miatt nehezen tisztítható helyre került a lyuk.


Az ember sokkal undibb mint az állat (szagra is, gondoljunk csak a 4/6-osra július közepén egy kánikulai délutánon).

jún. 19. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 A kérdező kommentje:
37# attól hogy emberre hallottad ezt a kifejezést (am fujj már ha valaki nem tud segget törölni felnőtt letere) attól még a hosszú szőrű allatok jellemzője eredetileg
jún. 19. 07:25
 39/40 anonim ***** válasza:
22%
A kutya az agyban is a gazdit szolgalja. :)
jún. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
19%

39:


Aki érti, az érti ;p


🐶

jún. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!