Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Kutya/macska felmehet az...

Kutya/macska felmehet az ágyba? Szavazzatok!

Figyelt kérdés
jún. 18. 12:56
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
18%

"Direkt adok a macskáknak előjogokat, hogy a kutya tisztelje őket"

Akkor te vagy az a fajta, aki a csaladtagokat is diszkriminalna... remelem gyerekeid nincsenek, gondolom egyik lenne a budos kutya szerepben.

jún. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
72%
21: nem, képzeld, a gyerekeket nem diszkrinálom. Nagyon szeretem az állatokat, de tudok különbséget tenni a gyerekek és az állatok között, sőt, az egyes állatfajok közt is. De gondolom ez neked magas, mert te láthatóan csak a majomszeretetig jutsz. Az nem diszkrimináció, hogy a kutya kimehet, a macskák nem?
jún. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 A kérdező kommentje:

Nagyon szeretem az állatokat, de tudok különbséget tenni a gyerekek és az állatok között


Az a baj hogy ma már ez nem divat. Nézd meg itt is hogy le van pontozva aki nem alszik együtt a kedvencével. Máshol valaki irta is hogy az nem is szereti igazán aki nem alszik vele😄meg volt olyan kérdés is itt gyakorin hogy a párját zavarta hogy a kutya felmegy az ágyra,erre azt javasolták neki hogy dobja ki a párját 😅van baj a fejekben

jún. 18. 18:16
 24/40 anonim ***** válasza:
0%
A párom idegesít az ágyban, a macskám viszont átragasztja rám a fejedelmi nyugalmát.
jún. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
22%
Meg a narcisztikus psychopatiat is...
jún. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
49%

Minden nagy dolog után kitörlitek a seggét az állatnak? Vagy legalább este megmossátok neki?

Ugye nem rászáradt cuccossal mászkál az ágyra, kanapéra? Ne adj isten, úgy alszik veletek!?

Az nem magyarazat, hogy úgy végzi a dolgát, hogy tiszta marad. Olyan nincs.

jún. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
22%
Én nem szoktam törölgetni, úgyis kinyalja magát.
jún. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
33%
Én a sajátomat is csak módjával
jún. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 A kérdező kommentje:
27# persze,lenyalja a sok kis e-colit,ranyalja a szőrére aztán behempereg az ágyba😃
jún. 18. 20:43
 30/40 anonim ***** válasza:
34%

27

Aztán puszilgatjátok sokan.

Na ez végtelenül nem normális.

Sok családhoz járok a munkám miatt. Pont ezekért a dolog miatt, ahol az állat bent van, semmit nem fogadok el. B@sztam már rá, hogy a tiszta kávés pohár, kutya szagú volt, miközben felhajtottam a kávét. 🤮

Mondják sokan, náluk nincs ilyen. Aha! Csak szerintük! Mert megszokták már 😆😆

jún. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!