Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Kutya/macska felmehet az...

Kutya/macska felmehet az ágyba? Szavazzatok!

Figyelt kérdés
jún. 18. 12:56
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
78%
Én önmagában nem azért haragszom a kutyámra, mert feljön az ágyra, hanem azért mert amikor én benne vagyok, akkor mellettem mocorog és nem hagy pihenni. Ezért következetesen tiltom az ágyról, mert ha felengedem, amikor nem vagyok ott, akkor fel fog menni akkor is amikor ott vagyok (tapasztalat). Egyébként nagyon szépen be is tartja, azóta nem volt fent, mióta eldöntöttem, hogy nem mehet.
jún. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
69%

Cicám van, feljöhet az ágyra.


Még én érzem magam megtisztelve, amikor nagy ritkán odakucorodik a lábamhoz estére :D

jún. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
66%
Nekünk kan kutyánk van, és csak villanyoltás után jön fel, de akkor jogot formál rá. Addig az ágy mellett fekszik türelmesen.
jún. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
68%
Az enyémek feljöhetnek, de direkt nem szőrhullató fajtákat vettem + ha intimkedünk a párommal, akkor kizárom őket a hálóból.
jún. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
0%
De undorító lett a magyar nép is! 🤮🤮
jún. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
0%
14 Ne zard ki oket, az diszkriminacio!
jún. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
18%

16:


Egyetértek, családtagként joguk van látni a szexet is. Nincs abban semmi szégyellni való.

jún. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
20%

10-es vagyok..

Akik lepontoztak…

Mi a franc bajotok volt a válaszommal? Nagyon érdekelne.🤨

jún. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
18%

Nálam is az van, hogy a cicák igen, a kutya nem. A megkülönböztetésnek több oka van:

1, Direkt adok a macskáknak előjogokat, hogy a kutya tisztelje őket, így érzem biztonságosnak a helyzetüket.

2, A kutya bármennyire tiszta, bármennyit fürdetem, van egy kutyaszaga, illetve ő kijár, szed fel némi koszt. Ezt nem akarom az ágyamba. A macskák csak bentiek, tiszták, szagtalanok. Jobban mondva felveszik a mosott ágynemű illatát, szóval még jó illata is van a bundájuknak.

3, A kutyám 20 kg, hanyatt fekve, a végtegjait szétdobálva alszik. Szeretnénk mi is elférni az ágyon a férjemmel. A cicák jóval kisebbek, bár tudnak hülye helyen feküdni, de annyira megsincsenek útban.

Azért a kutyát sem kell olyan nagyon sajnálni amúgy, közvetlenül az ágyunk mellett van a fekhelye, takaróval :)

jún. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
83%

19:


De en kifejezetten szeretem a kutyaszagot:)


Igaz a lószarét is, szóval lehet h velem van a baj.

jún. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!