Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Lakásba kistestű kutyát, vagy...

Lakásba kistestű kutyát, vagy macskát érdemes tartani?

Figyelt kérdés

jún. 4. 19:26
A kérdező szavazást indított:
Kistestű kutyát
Macskát
46 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
44%
En nem szeretem a macskakat, szoval csakis kutyat tartanek. De nekem van idom es kedvem is foglalkozni vele tobb orat egy nap.
jún. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
10%
Gyereket.
jún. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
73%
Mindkettő állat lakásba való, de ezen túl más igényeik vannak, szóval attól függ, hogy te mit tudsz adni az állatnak, és milyen az életmódod, mihez keresel társat ennek az állatnak a személyében.
jún. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
72%

A macska lazább, tisztább, puhább.

(Mindkettővel volt tapasztalatom.)

jún. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Érdemes? Amelyiket jobban szereted. Én cicás vagyok. Lakásban nem tartanék kutyát, nem tudnám napi sokszor levinni pisilni, sétálni stb.
jún. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
76%
Én macskát választanék, mondom ezt úgy, hogy kutyám és macskám is van. Könnyebb velük együtt élni, mint egy kutyával, illetve ez csak az én személyes hülyeségem, de nekem a kutya az minimum közepes testű, tehát ilyen 15-20 kilónál kezdődik. Kis lakásban ekkora állat kényelmetlen lehet már. Ilyen pici pár kilós kutyát nem tartanék, semmi bajom velük, csak nekem mást jelent a kutya.
jún. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
36%
Mindkettőt lehet tartani lakásban, hülyeség maga a kérdés is.
jún. 5. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
86%
Nem kedvelem a macskákat annyira, mindig kutyáink voltak, de csak lakásban én nem tartanék kutyát. Macska igényeihez jobban passzol a lakás.
jún. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
17%
Tengerimalacot.
jún. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
78%
Ne tarts kutyát mert annak tönkremennek az izületeu
jún. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!