Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Hogy védjem meg magam a...

Hogy védjem meg magam a szomszédból nyitott kapun előrohanó kutyával szemben?

Figyelt kérdés

Nem akarom bántani, de azt se hogy összeharapdáljon.

Jogilag nincsen lehetőségem a közterületen (telkem bejáratánál), amíg nem harap meg.

Már próbálkoztam a jegyzőnél.

Most csak a nadrágom szaggatta meg, de mi lesz, ha legközelebb nem tudom elég gyorsan rugdosni a torkát, hogy távol tartsam magamtól? Nincs biztosításom, fizetett szabadságom.


A szomszéd emberileg egy gané, de a kutyát sajnálnám bántani.

Meg amúgy is engem büntetnének meg állatkínzásért.

Már egymilliót költöttem a közös határon lévő kerítésre, hogy ne egyen meg a telkemen az ő kutyája.


Nem akarok még pár százezret költenem egy távirányítós kapura.


2018. dec. 1. 12:35
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
Masszirozd meg fa testápolóval.
2018. dec. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
100%

"várhatom, hogy mikor akarnak majd meglincselni"


Barna bőrű etnikumról van szó? Mert ők tényleg csapatosan állnának bosszút és praktikusan elüldöznek a saját kertedből is.


"Lefújhatom őt is, de akkor önbíráskodás és könnyű test sértésért fog beperelni."

Ha rád támadott, akkor jogos önvédelem.


Itt valójában nem a kutya a legnagyobb gond, hanem a szomszédod. Hát igen, rossz szomszédság: török átok. Erre én se tudok tanácsot mondani.

2018. dec. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 Locutus_03 válasza:
66%
Gtatulálok a fagyállós gyökérségedhez, kedves 29-ces. Tudod te, hogy milyen szenvedést okozna az a kutyának? Képzeld én tudom. A kutyámat azzal ölték meg, pedig a légynek sem ártott. Agyhalott barom vagy.
2018. dec. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
Meglincsel? Miért, a szomszédod szerint talán hagynod kellene, hogy szétmarcangoljon a kutyája? És ha a gyerekeded harapná össze? Akkor is a kutya épsége lenne a lényeg? Én a helyedben simán feljelenteném, ha pattogna amiért megvédem magam!
2018. dec. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
100%
Jelentsd fel. Illetve ha szabadon kószál a kutya hívd ki a sintért, a majd elviszi.
2018. dec. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!