Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Pelusos lányok! Fétis miatt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pelusos lányok! Fétis miatt vagy egészségügyi okból viseltek pelenkát?

Figyelt kérdés
Aki nincs ráutalva, csak szereti hordani az használja is? Mennyire nehezíti meg az ismerkedést? Hogyan oldjátok meg? Korral válaszoljatok lehetőleg, és arra is kíváncsi volnék tudja-e a környezetetek rólatok, hogy mi a helyzet? Sokszor adódik kellemetlen helyzet emiatt (pl. nem tudtok mások előtt átöltözni, strandolást vissza kell utasítani, testi kontakt kerülése nehogy kitapintsák véletlenül stb.)?

2023. jan. 17. 23:51
1 2 3
 11/23 anonim válasza:
97%

Nekem hozzátartozik az AB részemhez. Néha veszek fel de nem használom. Megnyugtat és kényelmes.

20 L

2023. aug. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
91%
Rákos beteg vagyok. Műtétek sok mindent kipakoltak belőlem. Nem tudom tartani semmit. Ès pelenkát hordok.
2023. aug. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
85%
Akinek ez fétis, annak miért jó? Nem kötekedni akarok, csak szeretnék rá magyarázatot kapni.
2023. aug. 26. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
87%
Nekem fétis
2023. szept. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
75%

Egy ilyen nővel beszélgettem baratként. Neki kellett inkontinencia volt nálla, de a nagyot sem tudta visszatartani mindig. Neki egészségügyi oka volt, de szerette ha más látja rajta a pelenkát, és az arcukat figyelte. Tetszett neki ahogy mások lenézték.

Ha jól tudom 24/7-es BDSM kapcsolatban van mint Sub. Már sok éve nem beszéltünk.

45F

2023. szept. 11. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
94%
Fétis miatt.
márc. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
36%
Nekem nagyon tetszenek a ilyen lányok:)
márc. 26. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
18%
A sok anális szex miatt!
ápr. 19. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
0%

18.


Tényleg okozhat ilyesmit?

Eddig azt hittem ez csak kitaláció

ápr. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
31%

A sok az a tényleg sok análra értendő!

De ha csak heti egyszer kétszer az nem fog problémát okozni!

máj. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!