Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Probléma, ha egy felnőtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Probléma, ha egy felnőtt férfi nem vezet autót egészségügyi okból kifolyólag?

Figyelt kérdés
Párkeresés és későbbi családalapítás szempontjából megközelítve.
2021. szept. 1. 20:33
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
58%
Nem
2021. szept. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
65%
Nem , mert nekem van jogsim.
2021. szept. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
0%

Mi az az eü. ok?


Mert ha pilótaként rövidlátó lett, ezért most takarít, az gond, vagy ha nincs meg a lába.

2021. szept. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
20%

Gond. Lenéznek, főleg vidéken. Pesten vagy nagyobb városokban nem nagy dolog, de vidéken, kisebb településeken nagyon kinézik, hülyének, gyökérnek gondolják az embert. Ez tapasztalat. Bár egyébként az egész magyar társadalomra jellemző, hiszen mi kb. 50 évvel le vagyunk maradva és elsősorban mentálisan, gondolkodásmódot tekintve. Ez magával vonzza a gazdasági, technológiai, oktatásbeli stb. lemaradásunkat is.

Érdekes nyugaton, a 100-szor gazdagabb társadalmakban, ahol sokszor egy ember keres annyit 1 hónapban, mint nálunk egy család éves bevétele, nem ciki biciklizni, tömegközlekedni.

Magyarország olyan rohadt gazdag, hogy itt mindenkinek alanyi jogon jár az autó. Aztán meg sírnak, ha hónap végén csak parizer jut...

2021. szept. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
80%

4.-re.


Éltem vidéken. Sajna a hazai tömegközlekedés olyan, hogy hiába van 20km.-re a szomszéd város, ha nem megy oda csak napi 3 busz. És nem, nem mindenki akar/tud napi több tíz km.-ert tekerni, főleg esőben, fagyban,...

Na ezért kell vidékre autó...autó...100-ból 99 csak fostalicska 15 éves rozsdakupac. Vagy hiteles valami olcsóság.

2021. szept. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
72%
Nekem nem gond. A férjemnek szintén egészségügyi okokból kifolyólag nincs, nem lát elég jól ahhoz, hogy vezethessen. Hozzáteszem, én sem. Nincs ezzel gond. Külföldön élünk, itt szuper a tömegközlekedés is, de ha mégis autó kellene, akkor szerencsére van a családban, aki tud segíteni ilyen esetben.
2021. szept. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
81%
5: Mondjuk ahol én élek negyedóránként jön a busz, mégsem lehet a forgalmi dugók miatt eljutni sehová. De a dugó kocsival is ott van, teljesen mindegy.
2021. szept. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
25%

Nekem van jogsim. Szóval nekem vegyen egy autót és probléma megoldva!


Szóval ne arról legyen szó hogy betegsége nincs és csak kifogás mert nem tudna venni egy hétköznapi 5-10 milliós járgányt mert nincs pénze.

2021. szept. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:

Párkeresés szempontjából nem, mert a nőket még mindig nem ez érdekli. Az az egészségügyi ok, ami miatt nem vezethetsz, már inkább lehet kizáróok.

Más szempontból meg fogja nehezíteni az életed. Nekem se volt létszükséglet az autó, megoldotram busszal mindent. De mikor sorban estem el a jobb állástól, mert se kocsi, se jogsi, akkor berágtam, és lett. Akkor jöttem rá, hogy mennyivel szabadabb vagyok. Ami tömegközekedéssel fél nap, 2 átszállással, az kocsival 40 perc.

Sajnos azt is tapasztaltuk, hogy egyáltalán nem mindegy, hogy ha a helyi szakrendelőben nincs orvos, akkor mennyivel egyszerűbb kocsival átmenni a megyeszékhelyre, mint várni a betegszállítóra, és aztán a törött lábú gyerekkel meg úgy jutsz haza este, ahogy tudsz. Ha nem lenne autó, egy gyereknél megállunk, az biztos.

2021. szept. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
100%
8: Oké, hogy troll vagy, de csak mondom, hogy az autók átlagéletkora Magyarországon 15 év. Ez nagyon nem az 5-10 milliós, hanem a max másfél milliós kategória.
2021. szept. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!