Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért kizáró indok, ha valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kizáró indok, ha valaki egészségügyileg nincs a toppon?

Figyelt kérdés
2018. okt. 25. 13:26
 1/10 anonim ***** válasza:
98%
Ez azért elég tág fogalom, milyen szintű "nem toppon levés"-re gondolsz?
2018. okt. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
97%
Hát ez nagyon tág fogalomkör. Nem mindegy, hogy náthás, vagy nyaktól lefelé béna. Utóbbinál se kizáró ok a párválasztás, de egy rokkantnál nagyon sokmindent kell szempontul venni, nem mindegy milyen lesz mellette az élet.
2018. okt. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
71%
Mondjuk mert elfárad szex közben?
2018. okt. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
93%

Attól függ, mit jelent az, hogy nincs a toppon, és hogyan éli ezt meg.

Nézd meg például őt, vele például sokaknak nem lenne problémája szerintem: [link]

2018. okt. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
96%

Nem tudom h ez most konkréten mit takar, de szerintem azért mert.

1. Az illető nem kíván +-ba ápolási feladatokat ellátni, még a munka suli... egyéb dolgai mellet.


2. Nem is rendelkezik ilyen spec ismertetekkel.


3. Nem kívánja a másik ilyen igényű dolgai miatt az egész életét kényszeresen megváltoztatni.

2018. okt. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
83%

Ez igy tag fogalom.

De altalanossagba azert kizaro ok, mert ez van belenk kodolva. Genetikailag egeszseges embereket keresunk utodnemzesre, akik el tudjak latni a feladataikat ehhez.

Roviden ennyi.

Tagabban...mert mindenki elvezni akarja az eletet normalisan.

Szomoru, de nem vetheto meg ezert senki.

Persze, ha a ferjed v feleseged kerul olyan helyzetbe, alap h kiallsz mellette, de akkor mar elmondhatod van egy par ev mogottetek amiert azt mondod hogy kiallsz a tarsadert.

2018. okt. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha minden hajnalban krákog és köhögi fel a slejmet, akkor az annyira nem vonzó egy bimbózó kapcsolatnál.
2018. okt. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én megismerkedtem egyszer egy férfival, aki nagyon szimpatikus volt, de már az első randitól kezdve nem tudtam rá vonzó férfikén tekinteni sajnos. Próbálkoztunk még néhány randi erejéig, de nem titok, nem tudtam leküzdeni az ellenérzéseimet.

Évekkel korábbi daganatos megbetegedés miatt ki kellett venni a vastagbelének egy részét, aminek következtében nagyon gyakran járt wc-re és a szeleit sem igen tudta kontrollálni. Kínosan érezte magát miatta, én meg próbáltam meg sem hallani ezeket a dolgokat, dehát nem tudtam túllépni rajta sajnos, főleg hogy társaságban is sokszor elszellentette magát hangosabban, ami igen kínos volt olyan személyek körében, akik nem tudták hogy ez egészségügyi probléma és nem "tiszteletlenség" vagy hogy is fogalmazzak.

Ezen felül bevallom számomra az is rémisztő, hogy egyszer már volt rosszindulatú daganata. Undorító hozzáállás ez tudom, de a saját lelkem védelmében ilyen szempontból is jobbnak láttam menekülőre fogni.

(Természetesen más a helyzet, ha egy ilyen alattomos betegség akkor derül ki, amikor valakivel már régóta együtt vagyok és szeretem, tehát ne vegyük egy kalap alá ezzel az esettel.)

2018. okt. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mo.-n nagy az előítélet mindenféle tekintetben. Emiatt. Hiába nem akar vagy az egyik, vagy mindkét fél pl.: gyereket, de ha már a másiknak van valamilyen eü.-baja, akkor már 2×-esen is el van vágva egy kapcsolattól.
2018. okt. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
59%
Utolso: Nem gondolnam, hogy ez csak Mo.-n lenne igy.
2018. okt. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!