Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha most beláthatatlan ideig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha most beláthatatlan ideig nem tudok egészségügyi okokból lefeküdni senkivel, akkor van értelme párt keresnem? Férfiak, ezt ti mennyire tolerálnátok egy párkapcsolatban?

Figyelt kérdés

A problémám az, hogy akárhányszor behatolásos szexben veszek részt, begyullad a hüvelyem. Gumit azt használok, orvosnál egy csomószor voltam, egy csomó kezelést végigcsináltam. De valahogy mindig kiderül, hogy nem vagyok jobban. (amikor nincs párkapcsolat, nem randizok, akkor tünetmentessé tudok válni, de amint van valaki újra kijön). STD szűrésem eredménye is negatív. Latexmentes gumival úgy ahogy, de megy néha, csak így már kedvem se nagyon van hozzá. Nagyon át is szoktam emiatt az orál szexre, mert félek a normálistól. Nem szeretnék örökre egyedül maradni, meg most is kezelés alatt vagyok épp, de valahogy sose jobb. Nem tudom a randipartneremnek megígérni, hogy majd 2 hét vagy 2 hónap múlva már le tudok vele feküdni. De közben meg tök rossz egyedül lenni, és 27 évesen már a családalapítás is foglalkoztat. Van értelme így keresgélni?

Teljesen lerombolva érzem egyébként a nőiességem emiatt, semmi önbizalmam nincs már. Tetszik is egy srác, de csak így a távolról figyelem, mert értelmetlennek érzem, hogy próbálkozzak, mert nem tudnék neki semmit sem adni egy kapcsolatban :(



2021. dec. 25. 23:32
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
49%
Nincs
2021. dec. 25. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
70%
Persze hogy van értelme. Sok féle ember van a világon, tehát olyan is van aki ezzel együtt tud élni.
2021. dec. 25. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Hát remélném, hogy egyszer vége lesz már ennek és nem kell együttélni vele. Csak most a legújabb kezeléstől amit a doki javasolt rosszabb lett az egész, és eléggé kétségbe estem, hogy ez sem vált be. 10 hónapja van körülbelül ez a gondom amúgy, de fogalmam sincs mennyi idő még mire elmúlik :(
2021. dec. 25. 23:44
 4/27 anonim ***** válasza:
76%

Én nem keresnék senkit amíg nem vagyok rendben. Elég kellemetlen lenne magyarázkodni meg az is hogy vágyunk egymásra és nem lehet.

N

2021. dec. 25. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Hát igen, egyszer már sikerült magam elsírni szex közben emiatt, szóval tudom milyen kínos szitukat szülhet :,D
2021. dec. 25. 23:47
 6/27 A kérdező kommentje:
Viszont honnan tudom, hogy rendben vagyok, ha nem fekszek le senkivel? Már csak mert már többször azt hittem, hogy na most nincs semmilyen tünetem, már lehet. Erre csalódnom kellett.
2021. dec. 25. 23:48
 7/27 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem igen, majd ha odajuttok, közlöd vele
2021. dec. 25. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem felesleges addig várni. Aki így is megkedvel az így is el tud majd fogadni, ha pedig nem az az ő baja.

Egyébként nem akarsz egy másik orvost keresni?

2021. dec. 25. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
35%
Ha tünetmentes vagy, ismerkedj.
2021. dec. 25. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Most váltottam. Ez most az új doki. De úgy láttam komolyan vette a dolgot, meg a háttér okokat is próbálja kezelni, nem csak a tüneteket, ahogy az előző. Csak a kezelés valahogy az ellentétes hatást váltotta ki és most rosszabb. Kicsit most szar lelki állapotba kerültem emiatt, mert nagyon reménykedtem, hogy talán ő már tud segíteni.
2021. dec. 25. 23:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!