Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Pelusos lányok! Fétis miatt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pelusos lányok! Fétis miatt vagy egészségügyi okból viseltek pelenkát?

Figyelt kérdés
Aki nincs ráutalva, csak szereti hordani az használja is? Mennyire nehezíti meg az ismerkedést? Hogyan oldjátok meg? Korral válaszoljatok lehetőleg, és arra is kíváncsi volnék tudja-e a környezetetek rólatok, hogy mi a helyzet? Sokszor adódik kellemetlen helyzet emiatt (pl. nem tudtok mások előtt átöltözni, strandolást vissza kell utasítani, testi kontakt kerülése nehogy kitapintsák véletlenül stb.)?

2023. jan. 17. 23:51
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
77%
Is is.
2023. jan. 18. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
16%
Én is imádom a pelusos lányokat. 74/pista bácsi
2023. jan. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
84%
Szeretek pelenkába lenni. Főleg a nehéz napokon. Mert biztonságot nyújt.
2023. jan. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
37%
Mindig pelenkába járok mert a sok anál szextől kitágult a segg lyukam. Engem nem zavar. Strandra is járok, olyankor nem eszek előtte 1 napot, nagyon ritka ha a medencébe kicsúszik kis kaki.
2023. febr. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
22%
Igen és neked közönbös az, hogy a kakiban lévo colibakteriumok hany embert fertoznek meg vagy hany erzekeny ember halalat okozzak? Ez viccnek rossz.
2023. márc. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
26%
Kár hogy csak a lányokat kérdezed, sok fiút is izgat ez!
2023. márc. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
34%
Férfi is szeretheti a pelenkát.
2023. márc. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:
57%
Itt senki nincs pelusos lány, esetleg pár kivétel. Senki nem hülye, hogy elhiggyen olyan baromságot, hogy valaki minden nap ebben van, hacsak orvosi oka nincs. A legtöbb pelusos válaszoló 16 alatti erre recskázó meleg kamus takonyfickó... Csak szólok.
2023. máj. 12. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
71%
Mindemellett a szexualitás kategória 18 felettieknek engedélyezett!
2023. máj. 12. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
64%
Fiú vagyok. Egyetlen lányt ismertem aki időnként pelenkát hordott. Szerintem nagyon ritka, szinte reménytelen ilyet találni. Sokkal többen vagyunk mi fiúk, akiket ez izgat. De azért sok szerencsét
2023. aug. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!