Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk/férfiak! Ha egy nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/férfiak! Ha egy nő egészségügyi okokból szűz, adnátok neki esélyt? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

22 éves vagyok. Eddig vaginizmusban szenvedtem, amiből hosszú terápiával sikerült kigyógyulni.


Ha valaki nem tudná, a vaginizmus egy olyan állapot, melyben a hüvely izmai természetellenesen feszesek, ami lehetetlenné vagy legalábbis elviselhetetlenül fájdalmassá teszi a behatolást.


Szexuális és párkapcsolati téren egyébként nem vagyok teljesen tapasztalatlan, hiszen a vaginizmusom is akkor derült ki, amikor szexelni próbáltam. Sajnos nagyon sok rossz tanácsot kaptam a probléma kezelésére... "csak hiszti", "nem vagy felizgulva", "béna a srác" stb. Emiatt váratott magára 4 évet a gyógyulás.


Tudom, hogy bizonyos kor fölött hatalmas red flag, ha valaki szűz, de ilyen esetben elfogadhatónak találnátok? Vagy taszít a gondolat, hogy valaki ilyen problémával küzdött a múltban?


2022. aug. 22. 08:22
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
60%

Nem egy fertőző betegségről van szó, amit kamatyokkal szedett össze, így mindegy.

23F

2022. aug. 22. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
50%

Ha te tetszel, akkor téged akarlak. S ezzel együtt akarlak.


45/F

2022. aug. 22. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
20%

"Eddig vaginizmusban szenvedtem, amiből hosszú terápiával sikerült kigyógyulni."

Egy ilyen betegségből hogyan lehet kigyógyulni de most komolyan?

Az ember azt hinné hogy az ilyen fájdalmas testi tünetekre nincs gyógymód!

2022. aug. 22. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
14%
Én azt hinném hogy genetikai eredetű amit nem lehet gyógyítani!!
2022. aug. 22. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
24%
4 év alatt senki nem hatolt be? Már bocsánat az illetlen személyeskedésért..
2022. aug. 22. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

3

A hüvely egy rugalmas szerv. Van eset, ahol műtéti beavatkozás szükséges, de nálam elég volt a lassú és fokozatos tágítás, illetve relaxációs gyakorlatok elsajátítása.


Az emberi test elég formálható. Gondolj csak a hajlékonyságra. Ha valaki egyből próbálna spárgázni, az valószínűleg izom- vagy ínszakadáshoz vezetne, de ha nap mint nap gyakorol, akkor fájdalom nélkül sikerül. A vaginizmus gyógyulási aránya pont emiatt 90% fölötti.

2022. aug. 22. 08:38
 7/23 A kérdező kommentje:

5

Semmi gond, végülis anomin az oldal. :)


Lényegében erről van szó. Nem voltam képes a behatolós szexre.

2022. aug. 22. 08:42
 8/23 anonim ***** válasza:
17%

Bocsánat de nekem erről az anál szex ugrott be.

Minden egyes nőm elutasította....

Aztán idővel...szépen lassan mar olyan szinten akarták, hogy megfogta a farkam és magának tette át.


Szóval ez függ a partnered kitartásatól és erzelmi intelligenciájától, hogy mi lesz a vegeredmény.


A megfelelesi kényszert pedig vedd vissza.

Mondjuk ez fura lehet nőknek, mert a nők kajak nem ertik, hogy randizunk 40 fokban 2 órat es utána feljövünk hozzám és ugyan tusoljunk màr le.

És nem.

Ők azt hiszik hogy a 40 fokban beizzadt pinába is bele fogok nyalni....


Bocsánat..de nem fogok.

2022. aug. 22. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
65%

7. Ja, értem.


Én adnék esélyt, egyáltalán nem taszítana.

2022. aug. 22. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 Noren1989 ***** válasza:
55%
Nem, màr volt ilyen nőm. Imàdok pszichológus lenni, de nem pàrkapcsolatban.
2022. aug. 22. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!