Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem tudnak az emberek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudnak az emberek kommunikálni? Komolyan ez a szint?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy hirdetésben láttam egy alkalmazást, ahol képek nélkül lehet más emberekkel beszélgetni. Életkort kell megadnod, a nevedet és azt, hogy milyen nemű emberekkel szeretnél beszélgetni/ismerkedni (vagy nevezzük ezt bárminek)


Soha nem vonzottak az ilyen alkalmazások, mint pl a tinder. Mégpedig azért, mert itt a külsőségek alapján döntünk. (Nem, nem azért, mert rondának tartom magam és nem merem magam felvállalni, sőt, külső visszajelzések alapján jól nézek ki, igényes vagyok, ápolt, edzeni járok stb.)

Jó, a külső is kell, de nekem nem feltétlen jön be az, hogy jobbra balra húzogatunk embereket az alapján, hogy éppen milyen magas, vagy mekkora mellei és segge van..


Ez az alkalmazás viszont nem kér képet, csak egy rövid bemutatkozás kell. Így mondhatni beadtam a derekam, letöltöttem.


Tetszik az egész gondolatmenet, hogy nem egyből a külsőségek alapján kell dönteni. Ha szimpatikus valaki bemutatkozás alapján akkor jobbra, ellenkező esetben balra húzod.


A dolog szépséghibája, hogy még elég friss dologról van szó, így nem annyira népszerű.


De komolyan nem értem. Mit várnak az emberek egy "Szia, mizu?" kérdésre? Miért kezdeményez valaki így egy ismeretlen ember felé? Meg úgy alapból, miért kérdez ilyet bárki? Még akkor megértem, ha ezer éve haverok vagytok valakivel és random írsz neki egy ilyet, de első beszélgetésnek ez nagyon gáz..


Lehet nekem vannak nagy igényeim, de komolyan ez a norma? Ez az alap? Ha elém tesztek egy üres papírlapot arról is órákat eltudnék beszélni.. Nem azért, mert unalmas lennék és be nem áll a szám, hanem mert egy üres papírlapból is tudnék olyan témát felhozni, amiből megtudjuk ismerni a másikat.. (jó, meg néha azért sokat is beszélek feleslegesen.. De ez ebből a kérdésből is kiderül, mert feltehetném az egész kérdést 3 mondatba is összefoglalva.. :D )


De úgy látom, hogy ez nem menő ma, mindenki 0 energiát fektet ebbe az egészbe és várják a csodát, nem értem egyszerűen.. Miért ilyen analfabéták az emberek kommunációt tekintve? Miért félünk beszélni? Miért félünk kifejezni az érzéseinket? Miért félünk érdeklődni? Vagy lehet, hogy ez szimplán nem is félelem kérdése, hanem inkább intelligencia?


U.i.: 18-25 éves korosztályról beszélünk, nem tudom, hogy feljebb mi a helyzet, de tényleg szomorú ezt látni, hogy ennyire nem tudunk kommunikálni..



máj. 21. 20:53
1 2
 1/17 anonim válasza:
40%

Jaaa a likner???

Az gáz. Ez az oldal sokkal jobb😂😂😂

máj. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Ezeket az embereket nem érdekli, mit mondasz. Konkrétan nem is figyelnek rád. A lényeg, hogy beszélsz. Nekik ez sikerélmény, és azt hiszik, jót jelent.
máj. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
Ez bizony.
máj. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Szia,mizu?
máj. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
#1 Igen, likner. Gondoltam adok neki egy esélyt, de itt is lehetetlen beszélgetni..
máj. 21. 22:58
 6/17 anonim ***** válasza:

Én tudok kommunikálni és szeretek is. Tettem itt is próbát és nem olyan gáz mint képzeltem.


Amúgy az emberek többsége szimplán nem akar, nincs rá igénye de amúgy tudna kommunikálni.

máj. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Ja persze, de EZ az oldal azért vonz, ugye?
máj. 21. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
75%
7. Nem. Ez csak unalom üzés.
máj. 21. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Egy időben sokat toltam az anotalkot és biztos mondhatom, hogy egy helyesebb fickót se láttam rajta soha (bár gyakorin se).

Így max trollkodni járok fel, nem igazán érdekel ott egyik ember se.

máj. 21. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Azt akarják hogy először te kommunikálj ge nyílj meg hogy képben legyenek rólad mit akarsz perverz szexkereső vagy csak egy unatkozó, várják hogy kiadd a lapjaid magadtól mert ha ő nem témáik akkor rákényszerulsz hogy neked kell.
máj. 22. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!