Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 24 évesen hol találhatnék párra?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

24 évesen hol találhatnék párra?

Figyelt kérdés

Nem így képzeltem el a fiatal éveimet, nem igazán jöttek jól ki a dolgok, volt barátnőm de pár hónapig tartott csak és valahogy azóta csak sodródom, de nem jutok semerre.

Egyszerűen annyira kevés a lehetőség, társkeresőn volt még némi esély, volt pár randim is de egyszerűen nem tudom, hogy hol lehetne ismerkedni...

Pedig valószínűleg velem van a baj, mivel Pesten azért azt mondják van esély, az én tapasztalataim alapján nem annyira nyitottak az emberek, vagy nem is keresnek ilyet, személyesen, mintha manapság csak online lenne divat ismerkedni.

Ott meg férfiként nem olyan könnyű érvényesülni. Egy ilyen lehetetlen labirintus számomra az egész ismerkedés.

Nektek mi a véleményetek vagy a tanácsotok?



máj. 21. 21:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
80%

Akkor ismerkedj online, mi tart vissza? Én azt csinálom :)

Nem olyan bonyolult, mint gondolod. Ne parázd túl, ennyi az egész.

Legyél nagyon türelmes. És nyitott.

Amúgy 24 év nem a világ vége, bőven van még időd ismerkedni.

máj. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Csinálom is, csak elég kevés sikerrel, nagyon ritkán van pár és van, hogy nem is válaszolnak, eltűnnek, ilyen tipikus online "betegségek"

Lehet csak nekem van kevésbé nagy sikerem de eléggé türelmes vagyok szerintem ezzel a témával kapcsolatosan, viszont néha valamilyen visszajelzés vagy valami eredmény azért jó lenne, hogy lássam az értelmét

máj. 21. 21:57
 3/13 anonim ***** válasza:
84%
Én 28 évesen vagyok így
máj. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
83%

Én 40 éves nőként (elváltam), mentem fel társkeresőre.

Kaptam kb 150-200 levelet, az első 3 nap alatt.(Gondolom,a fiatalabbak még többet kapnak.)

Lehetetlen válaszolni mindre!

Ez alapján a következőket tudnám javasolni, hátha sikeresebben menne online a társkeresés;

- Ha làtod, hogy valaki frissen regisztrált, ne azonnal irj rá, hanem olyan 3-4 nap múlva, de még jobb, ha ráírsz többször is ( nem úgy, hogy megsértődve, hogy miért nem válaszolsz már, stb.).Ha valaki kitartó, az általában pozitiv.Előny, ha van kép rólad (arc!kép), ha nincs,akkor csatolj a leveledhez, ezen kívül humorral is mindig ki lehet tűnni a tömegből.

máj. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
72%
#4 Bullshit, ha többször ráír egy nőre az azonnali turn off.
máj. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
75%

5# Így van, az nagyon cringe.


Kétszer egymás után nem írunk senkire rá, alapszabály.


Max ha tartozik pénzzel 😂😂😂

máj. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
70%

"Ha làtod, hogy valaki frissen regisztrált, ne azonnal irj rá, hanem olyan 3-4 nap múlva"


Ez még nagyobb bullshit.


Ha egy szép csaj beregisztrál, minél előbb rá kell írni. Ha az elsők közt írsz rá, nagyobb az esélye, hogy visszaír. Ha csak 3 múlva, addigra már kapott 500 levelet és elkezdett beszélgetni 3-4 csávóval, nem fog veled is beszélgetésbe kezdeni.

máj. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Én mondjuk eleve nem találok senkit érdekesnek egy online profile miatt. Fent vagyok randiappokon, mert nem gyakran megyek sehova és ha megyek se szólnak hozzàm a pasik, de egy online idegen képnek semmi hangulatom visszaírni és szerintem alapvetően sok nő így van vele.
máj. 21. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Aki ismeretlenre,de bárkire többször csak úgy ráír,az sértődést feltételez,sőt kullancskodást.

Soha ilyennek nem állnék szóba sem, az ilyen emberektől nem lehet aztán levegőt sem kapni.

Szóval a 4-es nagy butaságot tanácsolt, de majd rájössz,ha ezt kövezed. Amikor rám így írt valaki,többször,akkor tiltás volt azonnal.


F

máj. 22. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
#8 Akkor mi a fenének vagy fent? Ha alapból kizárod az ismerkedést..
máj. 22. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!