Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Lehetséges az érzelmek kitörlése?

Lehetséges az érzelmek kitörlése?

Figyelt kérdés
Szeretnék megszabadulni minden érzelmemtől, lehetséges ez? Van egy lány akit évek óta szeretek de ő nem hinném hogy ezt viszonozná..Én télleg még az életem is odaadnám érte, mindig vele álmodom..Egyszerűen nem bírom feldolgozni és már nem bírom. Ha lehetséges az "érzelemmentesítés" nagyon örülnék és ha igen hol/hogy?

2016. febr. 9. 22:08
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Hát próbálom..
2016. febr. 10. 20:43
 22/24 A kérdező kommentje:
Én nem látok semmi betegeset és férfiatlan dolgot ebben..Nem tudom hogy mi nem normális abban ha egy fiú szeret egy lányt..Nem vagyok "betegesen" oda érte csak nem tudom elfogadni, ezért tettem ki a kérdést.
2016. febr. 10. 20:51
 23/24 anonim ***** válasza:
Semmi gond Kérdező, ez teljesen természetes a Te korodban.
2016. febr. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

ezt sose értettem..hogy lehet szeretni olyat aki nem viszonozza? szerintem ez csak egy vágy inkább,sokat gondolsz rá ilyesmi. nem jó dobálózni ezzel a szóval.

Kezdj el esetleg sportolni,hobbikat találni. Én pont egy éve vagyok túl egy szakításon és utána még rengeteget gondoltam rá szinte napi szinten, plussz azóta is tartjuk a kapcsolatot(tudom elég gáz...) viszont egy pár napja észrevettem hogy már szinte alig gondolok rá, teljesen lefoglalnak a sulis dogok, a diákmunka, plussz elkezdtem sportolni is ami szerintem a legjobban hozzájárult hogy eltereljem a gondolataimat.

2016. febr. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!