Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintetek mit kéne tennem?...

Szerintetek mit kéne tennem? Hogyan lehetnék újra a régi önmagam?

Figyelt kérdés
Nemrég megnéztem az általam megválaszolt kérdéseket és azt vettem észre, hogy egy ideje nagyon elhagytam magam nem tudom mi történt velem, de egy ideje valóban segíteni akarok másokon. Hogyan kaphatom vissza a régi személyiségemet?

#gonoszság #személyiség #mélypont #pozitív #segítőkészség #személyiség elvesztése #rosszindulat visszaszerzése #negatív válaszok
2014. máj. 23. 22:53
 1/9 A kérdező kommentje:
2014. máj. 24. 13:04
 2/9 anonim ***** válasza:

Depresszió ellen van egy nagyon jó módszer.

Teszed a kötelességed. Mintha a lustaság opció nem létezne.

2014. máj. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Én nem vagyok depressziós a rosszindulatomat vesztettem el. Ez nagyon fájdalmas számomra nem hittem volna, hogy tudok ember is lenni.
2014. máj. 24. 14:37
 4/9 A kérdező kommentje:
Ha mégis depressziós vagyok csak abból adódhat, hogy elvesztettem a személyazonosságomat 1.0-ként kezdtem 2.3-as verzióig jutottam, de elvették tőlem.
2014. máj. 24. 14:54
 5/9 anonim ***** válasza:
gyógyuló tahó :( előfordul, egyszer mindenki felnő
2014. máj. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
De miért pont én? Miért büntet engem az Úr hogyan lehetnék ismét 2.0-ás önmagam? Miért vették el tőlem? Miért nem adják vissza? :(
2014. máj. 24. 17:34
 7/9 anonim ***** válasza:
ilyen az élet ;(
2014. máj. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Azt tudjátok, hogy én az előző nickemért sírok? :D nagyon hiányzik tudjátok milyen érzés, amikor egy gyerektől elveszik a játékot? Nem kívánom senkinek.
2014. máj. 26. 14:40
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem tudok azonosulni ezzel a nickkel ez olyan, mintha elvették volna a személyazonosságomat pedig 2004-óta használom ezt a nicket a neten ez a második nevem. Nagyon megviselt az elvesztése.
2014. máj. 26. 14:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!