Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Lehetséges az érzelmek kitörlése?

Lehetséges az érzelmek kitörlése?

Figyelt kérdés
Szeretnék megszabadulni minden érzelmemtől, lehetséges ez? Van egy lány akit évek óta szeretek de ő nem hinném hogy ezt viszonozná..Én télleg még az életem is odaadnám érte, mindig vele álmodom..Egyszerűen nem bírom feldolgozni és már nem bírom. Ha lehetséges az "érzelemmentesítés" nagyon örülnék és ha igen hol/hogy?

2016. febr. 9. 22:08
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Ideiglenesen lehetséges. Ez az idő lehet pár perc, vagy néhány év. Minél tovább tudod tartani, annál pusztítóbb az összeomlás a végén. Ha erős érzelmeket nyomsz el, akkor már rövid idő után visszatérve is lehet életveszélyes(szó szerint). Inkább a feldolgozás módját keresd. Az érzelem megszüntetésére tett kísérlet rosszabb, mint maga az érzelem. Ha végleg meg akarsz szabadulni az érzelemtől, akkor fel kell dolgoznod, aztán hagynod kell kimerülni. Más módon nem lehet elérni, hogy ne legyen többé. Ezen kívül a fent leírt módon elnyomhatod. Ha nem MINDEN érzelemmel teszel így, akkor azt az egyet sem fogod tudni, és ha ideiglenesen sikerül is, a többi visszahozza.
2016. febr. 9. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Mondjuk próbálkozz nála hátha pozitívan áll a dologhoz és boldog leszel? Ha nem jött be akkor legalább rájössz hogy van más is rajta kívül. Vagy akkor próbáld "kitörölni" az érzelmeidet, komolyan, minek gondolkozol ilyenen azelőtt hogy tudnád a válaszát?
2016. febr. 10. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim válasza:

én lány vagyok, és nekem is nemrég volt ilyen :( aztán valahogy már annyiszor ért ezzel kapcsolatban fájdalom, hogy valahogy pont olyan néhány napja, kihalt belőlem minden ilyen érzelem, és már valahogy nem érdekel és nem is érzek. :/ :)

én talán azt javaslom, hogy mondjuk ismerj meg új embereket, és az majd eltereli a figyelmedet. :D akár neten is jó, ha névtelenül random emberekkel, csak mert akkor ez fog járni a fejedben, hogy mennyi új, vagy hogy új lehetőségek, engem igazából ez is segített abban, hogy most ne érezzek így:) több embert is megismertem, barátkoztam neten, így egy kicsit kitöltötte az űrt. így rájöttem hogy igazából milyen nagyon tudom, és KELL is pótolnom, ha nem akarok már rá gondolni..:)

2016. febr. 10. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 Ozmium42 ***** válasza:
Úgy tűnik, itt senki nem az összes érzését akarja törölni, csak egyet. Keep calm, és elmúlik magától.
2016. febr. 10. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Én próbálok nem foglalkozni vele de nem sikerül..Ez egyszerűen ku*va szar..Szóval akkor semmi pszichológiai vagy egyéb mód nincs erre? :c
2016. febr. 10. 06:49
 6/24 Legoman ***** válasza:

De van.

Foglalkozz az érzéssel, de csak annyira, hogy megnézed mi az. Utána ne.

Vagyis engedd meg az érzéseidnek, hogy az egész lényedet átjárják, te közben csak figyeld meg mit csináld, ne akard befolyásolni, semmit sem beleképzelni, csak engedd meg, hogy átjárja az egész lényedet. Ehhez nyugodtan ülj le egy pár percre.

Viszont ne akard kényszeríteni az érzést, hogy menjen el, mert jönni fog magától is.


Ha a vihar kitombolta magát, elvonul, és tiszta kék eget hagy maga után. :)

2016. febr. 10. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Azt hogy "megnézed mi az" hogy érted? Nem feltétlenül értek az ilyen ezo dolgokhoz.
2016. febr. 10. 07:03
 8/24 anonim ***** válasza:
Ez nem ezo, hanem pszichológia. Azt értette ez alatt, hogy definiáld az érzést, és őszintén ismerd meg az eredetét. Nagy az esélyed rá, hogy nem egy, hanem több érzés együttese a dolog, és azért sem tudod rendesen kontrollálni, mert nem egyetlen érzelemről van szó. A szerelem mellé általában a vágy, a félelem, az önzés, a birtokvágy, és még egy rakás ösztön is betársul. Amíg nem tudod mi minden van mellette, addig valami mindig szítani fogja.
2016. febr. 10. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

Az idő minden sebet begyogyit ugye milyrn baromsàg??

Vmi hipnozőr bizti tud elmult éveket törölni..nekem se ment mert mindig reménxkedtem aztàn 4év utàn meguntam ..adtam esélyt màsnak pedig nem akartam de igy jobb kieggyensulyozottabb lettem ujbol és nem depizek..sportolok melozok festek barkàcsolok és probâlok ujbol élni..

Ne hagyd hogy egy vki legyen a mindened mert ha elveszted nem lesz semmid sem..

2016. febr. 10. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Jó ötleteket kaptál , javaslom , hogy csináld azt amiket az előzőekben leírtak . A gondolatokat és az érzelmeket kontroll alatt tartani vagyis , hogy mi uraljuk őket és ne fordítva csak évek alatt lehet megtanulni Van rá mód , de a feladat ami előtted áll addigra rég megoldódik . Az ezotéria szempontjából ez egy tapasztalat ,amit át kell élned , a személyiség fejlődik ez által .
2016. febr. 10. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!