Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Volté valakinek még ilyen...

Volté valakinek még ilyen sikere, babcsiráztatásban a szavak erejével?

Figyelt kérdés

- Már sok agykontrolloshoz hasonló elődadótól is halottam,hogy a szavaknak hatalmas ereje van, de hogy ekkora az nem hittem volna...

1:

[link]


2:

[link]


Egyszerre lettek nedves vattára téve két két szem mindegyik pohárba.

pozitív, negatív, pozitivitás, negatív


A szélső pozitívból az egyik hamar lehagyta a társait.

A második szem ugyan innen még nem emelkedett nem egyenesedett ki de jó úton halad és nagyobb mint a többi.


A középső pozitívról látszik hogy negatívítás veszi körül. Ennek ellenére az egyik már elindul felfele igaz kissé csavarosan. a Második csak annyi gyökeret eresztett mint szomszédai.


A negatívakból csak az egyik engedett egy kis gyökeret mindkettő esetben. a Pozitívakkal körülvett negatív úgy félcentivel nagyobb mint a szélső negatív.


Plusz érdekesség, hogy ma néha bekapcsolva, hagytam a laptopot pozitív állításokkal, mantrákkal, stb.

Domján Laci, Balogh Béla, mantrák, relax zene, stb.

Néha én is hallgatom éjjelre.

Már nem tudom pontosan de babokat vasárnap vagy hétfő reggel raktam el. Vetőbabot vásároltam a Lidlből, kicsi mélyedést tettem a vattába, bele a babokat két két szemet és annyi vizet hogy betöltse a mélyedést, az után is mikor a vatta már teleitta magát. (Viszben álltak, de épp, hogy ellepte. Ez után letakartam egy vékony nejlon zacskóval (kibontva, hogy vékonyabb legyen). A vatták még mindig nedvesek. Az ablak párkányon tartottam a poharakat a szobámban.

Mindennap reggel és este kézbe vettem, minden poharat és felolvastam gondolatban ami a címkén állt és megpróbáltam úgy is erezni irántuk.


A kép minőségért elnézést kérek de laptoppal készültek.A képre csak feliratokat tettem egyebet nem módosítottam rajta.



#gondolat #agykontroll #vonzás törvénye #szavak ereje #Babicsra #érzelmek ereje #tudat alatti ereje
2015. ápr. 18. 13:37
1 2
 1/14 Legoman ***** válasza:
85%
Most már, akkor te is láthatod, hogy nagy ereje van tényleg a szavaknak és az érzésnek. :)
2015. ápr. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
82%
Nálam is volt sikere. :)
2015. ápr. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Ozmium42 ***** válasza:
25%

A kísérlet nem bizonyít semmit, de a meglepő eredmény további vizsgálatokat tesz szükségessé.


- Sokkal több bab kell.

- Kell egy kontrollcsoport. Szavak, mantra, befolyásoló gondolatok nélkül.

- Meg kell győződni róla, hogy nem fordulhatott-e elő, hogy a negatív csoportot mikrohullámú sütőben előkezelt vízzel locsoltad, a többit pedig sima vízzel.


[link]


( ͡° ͜ʖ ͡°)

2015. ápr. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
82%
Valószínű, ha mindenkinél ugyanaz a hatás, akkor nagy eséllyel állíthatjuk, hogy működik. :)
2015. ápr. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
A mikrózott víz miben más, mint a normál víz?
2015. ápr. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Olvasd el a cikket :)

Azt írja, hogy: "A fő problémát nem a sugárzás jelenti, hanem az, hogy átalakítja az ételben található DNS szerkezetét..."

2015. ápr. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nekem ezt nehezemre esik elhinni,a kép nem bizonyít semmit,aztsem hogy ezt írják/báááár ha ezt irta más is itt, kikell próbálnom :D
2015. ápr. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Mindegyikre írd rá, hogy dögölj meg és meglátod mi lesz.
2015. ápr. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Szénsavmentes ásványvizet használtam mindegyiknél.


Ha az írnám mindegyikre, hogy dögöljön meg, valószínűleg, így is kikelnének.

A lényeg a szembetűnő különbségen van.

Ugyan, úgy locsoltam mindegyiket, nem befolyásoltam semmivel szavakon és gondolatokon kívül.

2015. ápr. 18. 19:14
 10/14 anonim ***** válasza:
Akkor 2x2 arány legyen.
2015. ápr. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!