Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Volté valakinek még ilyen...

Volté valakinek még ilyen sikere, babcsiráztatásban a szavak erejével?

Figyelt kérdés

- Már sok agykontrolloshoz hasonló elődadótól is halottam,hogy a szavaknak hatalmas ereje van, de hogy ekkora az nem hittem volna...

1:

[link]


2:

[link]


Egyszerre lettek nedves vattára téve két két szem mindegyik pohárba.

pozitív, negatív, pozitivitás, negatív


A szélső pozitívból az egyik hamar lehagyta a társait.

A második szem ugyan innen még nem emelkedett nem egyenesedett ki de jó úton halad és nagyobb mint a többi.


A középső pozitívról látszik hogy negatívítás veszi körül. Ennek ellenére az egyik már elindul felfele igaz kissé csavarosan. a Második csak annyi gyökeret eresztett mint szomszédai.


A negatívakból csak az egyik engedett egy kis gyökeret mindkettő esetben. a Pozitívakkal körülvett negatív úgy félcentivel nagyobb mint a szélső negatív.


Plusz érdekesség, hogy ma néha bekapcsolva, hagytam a laptopot pozitív állításokkal, mantrákkal, stb.

Domján Laci, Balogh Béla, mantrák, relax zene, stb.

Néha én is hallgatom éjjelre.

Már nem tudom pontosan de babokat vasárnap vagy hétfő reggel raktam el. Vetőbabot vásároltam a Lidlből, kicsi mélyedést tettem a vattába, bele a babokat két két szemet és annyi vizet hogy betöltse a mélyedést, az után is mikor a vatta már teleitta magát. (Viszben álltak, de épp, hogy ellepte. Ez után letakartam egy vékony nejlon zacskóval (kibontva, hogy vékonyabb legyen). A vatták még mindig nedvesek. Az ablak párkányon tartottam a poharakat a szobámban.

Mindennap reggel és este kézbe vettem, minden poharat és felolvastam gondolatban ami a címkén állt és megpróbáltam úgy is erezni irántuk.


A kép minőségért elnézést kérek de laptoppal készültek.A képre csak feliratokat tettem egyebet nem módosítottam rajta.



#gondolat #agykontroll #vonzás törvénye #szavak ereje #Babicsra #érzelmek ereje #tudat alatti ereje
2015. ápr. 18. 13:37
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
10-10 nem értem mire gondolsz.
2015. ápr. 18. 19:17
 12/14 A kérdező kommentje:

Találtam, egy hasonló kísérlet a netten.


[link]

2015. ápr. 18. 19:22
 13/14 anonim ***** válasza:
52%

Én csak olyan "kísérletet" csináltam az agykontroll tanfolyam után, hogy 7-7 babszemet csíráztattam két külön tányéron, teljesen azonos körülmények között a konyhapulton (amibe nyilván beleértendő a pontosan kimért, azonos mennyiségű és minőségű víz), azzal a különbséggel, hogy egyiket megjelöltem alkoholos filccel, és az azokon levő babokra szeretettel gondoltam. Ha rájuk néztem, akkor olyasmire is gondoltam, hogy egészségesek, szépen fejlődnek, stb., a másik adag babszemmel meg semmilyen szinten nem "foglalkoztam" gondolatban.


Már a csírázásnál is volt szemmel látható különbség, de idővel egyre látványosabb. A "szeretgetett" babok a végén átlagosan már több, mint másfélszer olyan hosszú hajtást hoztak és a gyökérzetük is egyértelműen hosszabb, sűrűbb, fejlettebb volt.


Még emlékszem, hogy amikor Domján László ajánlotta a tanfolyamon, hogy próbáljuk ezt ki, ha van kedvünk, akkor mesélt egy vicces történtet, amit egy hölgy osztott meg vele utólag, aki szintén megcsinálta otthon ezt a kísérletet kíváncsiságból.


Neki meglepetésére és nem kis csalódására épp fordítva sült el a dolog, mert azok a babok fejlődtek szemmel láthatóan gyorsabban, amiket nem "szeretgetett". Aztán végül mégis megnyugodott, meg jól szórakozott, amikor elmesélte neki a - ha jól emlékszem, 8 éves - kislánya, hogy miután korábban elmondta neki az anyukája, hogy mit is csinál azokkal a babokkal, ő eldöntötte, hogy akkor ő meg a másik babokat fogja gondolatban szeretni, mert "megsajnálta" őket. :-)


Talán pont annak a kapcsán mesélte el ezt a történetet Domján László, hogy a gyerekeknek mennyivel jobban megy ez az érzelmekből való "teremtés", mennyivel jobban hisznek benne, hogy teljesülhetnek a kívánságaik, mert nincsen még annyi korlátozó hitrendszerük, mint nekünk, felnőtteknek.

2015. ápr. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
látom megjelent néhány hitetlenkedő emberke,zuhannak a pontok lefele ...
2015. ápr. 18. 21:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!