Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Van egy kidolgozott stratégiám...

Van egy kidolgozott stratégiám tippmixre, ami le is van vezetve és használom is, azaz nyereséges vagyok és nincs benne buktató. Ezt tudom olyan formán hasznosítani, hogy társakat is bevonok és az ő nyereségükből lecsippentek egy kevés százalékot?

Figyelt kérdés
Nem célom a társulás, hiszen enélkül is megy, csak érdekel ennek a lehetőségnek a háttere. (Az stratégiát nem mondanám el nekik se)

2014. dec. 25. 12:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%
Mi van Pistike, unatkozol? :-)
2014. dec. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Elmondod valakinek a tuti tippet, ő nyer vele, de miért adna neked abból akár egy fillért is? Az arcodba nevet, és átlép rajtad. Te pedig nem tehetsz semmit.
2014. dec. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

"hogy társakat is bevonok"

"Nem célom a társulás"


Hmmm? Érdekes!


Vagyis befektetőket keresel! Rendben, írj privátot, de a garanciákkal kezdjed!

2014. dec. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok vele, hogy kicsi az esélye, hogy ebből bármi is legyen. Ezért nem befektetőket keresek, csak érdeklődőm a hátteréről.
2014. dec. 25. 12:51
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Igen, így roppant kicsi az esélye, hogy ebből bármi legyen!

Mennyi a hasznod százalékban/hó, és mennyit akarsz "lecsippenteni"?


Mivel társakat akarsz bevonni, de mégsem, akkor milyen összegre gondoltál?

És még egyszer kérdem: milyen garanciát vállalsz a nyereségre?

2014. dec. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nem gondolkodtam ezen, de akár le is papirozhatjuk (akár ügyvéd előtt is, csak hát annak is költsége van).
2014. dec. 25. 13:05
 7/14 anonim ***** válasza:

... azt mar igy meg sem emlitem, hogy gondolom sokkal jobb matematikus es statisztikus vagy, mint akik a jatekot megterveztek, azert van nyero strategiad...


Meg aztan, ha esetleg a 'tarsak' bukjak a penzt, amit a te strategiad alapjan feltettek, csak megvonod a vallad, hogy bocs, nem jott be? Eleg gyorsan egy kozeli szennyviz-csatornaban talalnak meg a hulladat, zsenikem... :-)

2014. dec. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2014. dec. 25. 13:09
 9/14 anonim ***** válasza:

"Nem gondolkodtam ezen, de akár le is papirozhatjuk (akár ügyvéd előtt is, csak hát annak is költsége van)."


Min nem gondolkodtál? Hogy mennyi a nyereség? Ha tuti stratégiát kiszámoltad, levezetted, használod, akkor csak kiszámoltad azt is, hogy mennyi a nyereség!

2014. dec. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Kérlek értelmezd amit írok és ne veszekedjünk. Azon nem gondolkodtam, hogy milyen garanciát tudok felmutatni. És annál gerincesebb vagyok, minthogy vállat vonja elnézést kérjek.
2014. dec. 25. 13:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!