Hol lehet a buktató?

Figyelt kérdés
Van egy ismerősünk, aki vállalkozást akar indítani az én nevem alatt. Ha a múltban volt valami problémája az apehhal vagy az akármivel, akkor az csattanhat rajtam?
2011. jún. 1. 15:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem hinném, de a jövőbeni összes problémája rajtad fog csattanni! Nagy butaság lenne a neved adni ehhez, főleg ha az ismerősödnek már voltak ilyen jellegű problémái. Majd csinál valami szép kis adócsalást vagy bármit, és a zt mind te fogod kifizetni - ha tudod.
2011. jún. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

SOHA semmit nem engedünk futni a saját nevünk alatt amibe nincs beleszólásunk!


Pl. ha a haverod vesz egy céges autót hitelre aztán szépen bejelenti, hogy a kocsit ellopták (persze nem, csak ő nyúlta le) és úgy dönt, hogy neki elég volt a vállalkozásból és becsődölteti a céget akkor rajtad fogja a bank számonkérni a hiteltartozást (meg persze minden egyéb tartozást is mindenki, akinek a cég tartozott...)


A haver meg röhögve elmegy.

2011. jún. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Soha ne add a neved ilyesmihez! Különösen, ne egy vállalkozás indításához. Ettől kezdve minden fizetnivalót "jogilag is" !!! a nyakadba vettél, miközben a bevételeket ő rakja zsebre.
2011. jún. 2. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
stróman
2011. jún. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :) Reménykedtem benne, hogy hasonló válaszokat fogok kapni. Időközben lerendeztem a dolgot. Nagyon ciki volt az a beszélgetés, meg is bántódott, de igazából kész tényként állította elém, hogy ez lesz és kész és emiatt, meg félelemből lezártam még mi elött elkezdődött volna.
2011. jún. 4. 13:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!