Mennyit ér meg nektek?

Figyelt kérdés
Egy pólóra mi az a max összeg amit kiadtok, abban az esetben ha nagyon tetszik, és csak egy darab van belőle a világon, mert egyedileg készítik, és egy mintát egyszer használnak fel.

#póló #egyedi #anapkérdése
2014. jún. 8. 19:16
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Így önmagában egy neve nincs póló, csak azért mert egy készült belőle, nem sokat ér...
2014. jún. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
1500 Ft. Mert ennyiért megcsinálom magamnak.
2014. jún. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
500 Ft, ha nem használtad
2014. jún. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%

A mai világon soha nincsen egy semmiből, mindent lehet másolni.

Én 10 pólót rendeltem magamnak egyedi grafikával Angliából 25 ezret fizettem érte postával. Senkinek sincs ilyen, viszont ettől nem értékes.

2500 ft többet ne számolj.

Póló nyomást meg rengetegen csinálnak.

Még névjegykártyát is Angliából rendelek szállítási költséggel a legnehezebb papírból fényes laminálva 40 ezer és 2 nap múlva itt van. Itthon ez 75 ezer és egy hét.

2014. jún. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
44%
A fehér pólomat lettem ketchuppel és lekvárosbatyum is ráfolyt meg a joghurt is ráment a kiránduláson, ahol olajos is lett a kerékpárjavítás miatt, így teljesen egyedi grafikával rendelkezik. Senki a világon nem pacázta össze ilyen színvilággal a pólóját. Nem hiszem hogy emiatt sokkal többet érne, mint egy sima póló. De ha igen, kenek még rá pörköltszaftot meg mustárt, amíg kb 1 millát ér
2014. jún. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem se koltenek ra 2500-nal tobbet.


Elozo, megkerdezhetem, hogy kikkel csinaltatod a nevjegykartyakat? Es mennyi a szallitasi koltseg? Johet privatban is.

2014. jún. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az az infó nekem is jöhetne!


Köszi!

2014. jún. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!