Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mit kezdenétek néhány millió...

Mit kezdenétek néhány millió forinttal?

Figyelt kérdés
Külföldön élek, néhány év múlva haza akarok költözni.. 10-20 milliót ti mibe fektetnétek be?
2014. jan. 1. 22:56
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
en vagyok a 13as.hat en voltam itt 3evvel ez elött,hazamentem megcsinaltam a jogsit kamionra,1 evig jol is ment minden,csak kaptam egy kur/va nagy büntetest,azert jöttem vissza.de marciusban megyek haza tovabb soförködni,nekem valahogy nem jön be anglia.annyi,hogy penzt kersel,de semmi eleted.
2014. jan. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Előző válaszolónak. Miért ne lenne életed Angliába? Az élet, hogy Magyarországon egész nap dolgozol nem keresel szinte semmit, nem tudsz megtakarítani pénzt és, ha szabadságon vagy akkor sem tudsz semmit csinálni, mert semmire sincs pénzed!
2014. jan. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
nem minden a penz körül forog,legalabb is nalam.en otthon is tudok munkat talalni,amiböl telik szorakozasra.itt meg,ha azert vagy,hogy sporolj,nem tudsz szorakozni,mert nagyon draga.ha meg elkurod az összes penzt fölösleges itt lenni.es igaz barataid sincsennek,csak kenyszer baratok,nekem meg ilyen elet nem kell.
2014. jan. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

1. vannak igaz barátaim

2. Angliában is tudsz szórakozni és spórolni is

3. elég sok minden a pénz körül forog

4. Magyarországon is drága a szórakozás, de itt alacsonyak a bérek és Magyarország Közép-Európán belül a legdrágább hely

2014. jan. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

"Magyarországban és 486000 ember meg munka nélküli."


Igen ez volt 2010-ben azóta van orbán kormány, aki ezt a számot 669 ezerre nővelte. KSH oldalán fent van megnézheted.

2014. jan. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:

Az ingatlan jó befektetés most, "néhány év múlva" viszont ki tudja mi lesz. Nekem ha lenne ennyi pénzem, szerintem vállalkozást indítanék.


Nem akarok az előző válaszokra reagálni, de ezt nem hagyhatom már szó nélkül.

"mert Angliában legalább kapsz egy hét fizetett szabadságot meg még többet is nem úgy mint Magyarországban"


Pályakezdőként 20 fizetett szabadságod van, ami a koroddal és gyerekeid számával növekszik majd. Kivéve persze ha okosba' dolgozol.

2014. jan. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!