Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mit kezdenétek néhány millió...

Mit kezdenétek néhány millió forinttal?

Figyelt kérdés
Külföldön élek, néhány év múlva haza akarok költözni.. 10-20 milliót ti mibe fektetnétek be?
2014. jan. 1. 22:56
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs sok olyan magyar ember aki Angliában él és haza akar jönni. Mások is vannak, akik külföldön élnek, de a családjuk meg a barátaik itthon élnek és mégsem akarnak haza jönni. Ha annyira látni akarod őket akkor kiveszel egy hét szabadságot ( mert Angliában legalább kapsz egy hét fizetett szabadságot meg még többet is nem úgy mint Magyarországban ) és hazajössz és meglátogatod őket. A barátaid meg a családod miatt nem kell haza költöznöd, mert velük külföldről is tudod tartani a kapcsolatot.
2014. jan. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
a kérdés nem az volt, hogy hazamenjek vagy sem. azért köszönöm, csak ez nem segít.
2014. jan. 2. 13:25
 13/26 anonim ***** válasza:
en is itt vagyok pl.es,csak ugy süvitek hazafele nem sokara.ki nem allhatom ezt a bu/zi angliat.hanynom kell töle!
2014. jan. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
és mit fogsz otthon csinálni? mert én csak úgy a semmibe nem fogok hazamenni..
2014. jan. 2. 13:46
 15/26 anonim ***** válasza:
Te eddig tényleg nem fogtál fel semmit az előző válaszokból?Miért erőlteted a saját hülyeségedet, hogy haza akarsz jönni? Az itt élők írták, hogy nem érdemes itt semmibe fektetni!! Erre a kérdésre sajnos tényleg csak az a válasz, hogy semmibe ne fektess Magyarországon. Fogd már fel, hogy ITT NEM LEHET MEGÉLNI.
2014. jan. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
azért sokaknak sikerül..
2014. jan. 2. 13:55
 17/26 anonim ***** válasza:
Azért sokaknak sikerül??? Nem zavar, hogy másfél millió mélyszegény él Magyarországban és 486000 ember meg munka nélküli. Akiknek meg munkájuk van azok meg éhbérérért dolgoznak három műszakban. Látszik, hogy nem Magyarországon élsz. Szerintem hallgatnod kéne a válaszolókra akik itt élnek meg talán utána kéne olvasnod, hogy mekkora a kivándorlás Magyarországból.
2014. jan. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

"én is ingatlanba fektetnék. vidéken már egyetemek mellett 20 millióból tudnék venni 3 lakást (2-3 szobásat), a maradékból felújítanám őket"---Rögtön 3-at is? Vidék alatt amúgy mit értesz? Ennyi pénzből max. 3 falusi lepusztult parasztházat tudnál venni, de a felújításra már nem futná!


Ismered a ház/lakásárakat? Kétlem!

2014. jan. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
tudom, hogy sok munkanéküli van és sokan éhbérért dolgoznak.. ezért is jöttem el.. de a semmiből jóhogy nem tud senki kitörni.. azért gondoltam, hogy 15 millióval valamit tudnék kezdeni majd..
2014. jan. 2. 15:01
 20/26 anonim ***** válasza:
14:43 Vidéken ilyenek az ingatlan árak. Én Pécsen vettem egyetemvárosban 5 millió ft-ért egy 2,5 szobás ingatlant fél éve, ami szigetelt épületben van,nem panel,és újak a nyílászárók is. ilyen árak vannak! én a párommal vagyok az egyik szobában, a másik 2 szoba ki van adva egyetemistáknak. annyi a bérleti díjból befolyó összeg mint a keresetem. szerintem megéri ingatlanba fektetni
2014. jan. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!