Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Ha lenne 10-20 millio forintod...

Ha lenne 10-20 millio forintod mibe fektetned?

Figyelt kérdés

Ha lenne 10-20 miliio forint befektetni valo penzed mibe fektetned be, ami relative kockazatmentes, es elfogadhato hozamot is hoz?


Vagy ha lenne 20-30 millio teljes toked mit kezdenel vele? Magyarorszagon maradnal egyaltalan?



2012. júl. 16. 10:27
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:

"Én a helyedben maradnék külföldön - család miért nem tud veled jönni?"


Azert mert olyan helyen dolgozom ami nem noknek es gyerekeknek valo. :)


A sajat szakmamban volt vallalkozasom otthon, az nem palya. Sok az eszkimo, keves a foka.. Na meg a nagy eszkimok akik lenyulnak minden melot. :)


Kulfoldre is hajlando lennek elkoltozni, de ott csak egy sima meloskent tudnank elni, mig otthon mondjuk beleferne a kertes haz, kocsi, stb... Kerdes, hogy meddig birja fenntartani az ember ha elapadnak a jelenlegi anyagi forrasok.


Ami penz van az kulfoldon (Nyugat-Europara ertem) nem nagy toke, legfeljebb egy kicsit biztosabb alapokra eleg, viszont ott valoszinuleg tudnek a szakmamban dolgozni. Talan gyerekneveles szempontjabol is jobb lenne egy nyitottabb orszagban, vilagszinvonalon jobban elfogadott iskolarendszerben felnoni, tanulni neki.


Dolgozni tudnek otthon is, bar olyan szinten ahogy most csinalom nincs a szakmamra igeny, igy csak egy teljesen atlagos bert tudnek szerintem elerni, egy atlagon aluli szinvonalu munkaval. Viszont lenne haz, kocsi, hitel nelkul, es egy kis befektetni valo toke.

2012. júl. 16. 11:47
 12/27 A kérdező kommentje:

"Nem az volt a kérdés, hogy mit ajánlotok neki, hanem hogyha lenne ennyi pénzetek mit kezdenétek vele.


Én elverném pókeren mint a szemét."


Erdekes megkozelites. :)

Meg sem probalnal nyerni a pokeren, csak elverni?

2012. júl. 16. 11:48
 13/27 anonim ***** válasza:

"Azert mert olyan helyen dolgozom ami nem noknek es gyerekeknek valo. :) "


Miért, valami arab ország, vagy mi?


Mert az oké, hogy mondjuk veszélyes üzem vagy hasonló, de gondolom nem az ipartelepen laktok, hanem egy közel faluban / városban.

2012. júl. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:

ma 11:51


Hidd el ha itt lehetnenek itt lennenek. Insallah. :)

2012. júl. 16. 11:56
 15/27 anonim ***** válasza:

Allah akbar, így már értem :)


Mi a szakmád? Valami civilizált emberekkel teli országban nincs rá igény?

2012. júl. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:

"Allah akbar, így már értem :)


Mi a szakmád? Valami civilizált emberekkel teli országban nincs rá igény?"


Tudnek dolgozni mashol is vele, persze lenyegesen kevesebb penzert.

Nem szeretem leirni, hogy a "biztonsagi szakmaban" dolgozom, mert olyankor mindenkinek a tesco-s kasszasor jut eszebe, es sokaig kell magyarazni, hogy mekkora kulonbseg van ezen belul, foleg ha nemzetkozi szinten nezi az ember. :)

2012. júl. 16. 12:18
 17/27 anonim ***** válasza:
2012. júl. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:

ma 12:53


koszi. Bevallom tajekozatlan voltam ezen a terem, mert eddig csak 3-4% kamatokrol tudtam. Az otthoni bankszamlam a K and H-nal van, es 4%-ot fizetnek, minusz kamatado, igy egyaltalan nem eri meg. A kinti bankomnal lehet offhore szamlat nyitni 25000 USD-tol, de ott mindossze netto 2.25%-ot, igy ezekben nem lattam sok raciot.

10-25% eves megterulest mar realisnak latnek egyebkent.

2012. júl. 16. 13:03
 19/27 anonim válasza:

Első vagyok...

leragadtunk az AXA-nál vagy mi?


egyébként meg ott van az állami kincstárjegy, akkor veszed ki amikor akarod 8% most aszem.

2012. júl. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
Azert ha belegondoltok a 8-9% is nevetsegesen keves, raadasul abbol is lejon a 16% kamatado, egyeb koltsegek, igy szerintem nem tudsz netto 5-6%-nal tubbel szamolni, ami egy evre nevetseges. Vagy nem?
2012. júl. 17. 07:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!