Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Ha lenne 3. 000 Ft-od, mibe...

Ha lenne 3. 000 Ft-od, mibe fektetnéd?

Figyelt kérdés

Kicsivel akarom indulni, ezért ez a páreer ft, amit most rászánok. it érdemes belőle venni, amit vaterán itt-ott tovább tudnék adni kedvező áron hogy mégis maradjon hasznom?

Könyvek gondolom nem jó üzletek.

Csak értelmes hozzászólást, nem mindenki teheti meg 100.000-kel!!!


2011. dec. 26. 19:41
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
80%
tippmix
2011. dec. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
90%
osztom.
2011. dec. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
82%

Hát ennyi pénzből "befektetni" nem nagyon lehet, max., ha lottószelvényeket veszel...

Bocsi, de tényleg nem hiszem, hogy ez elég bármire is. :( Inkább vagy gyűjtsél még hozzá, ha ilyen terveid vannak, vagy vegyél magadnak belőle valamit. :)

2011. dec. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
82%
tippmix. tedd meg holnap az arsenal-wolverhamptont hazaira. tuti
2011. dec. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
87%
Teljesen megértelek, h nem tudsz nagy összeggel kezdeni, de igen nagy rizikó van a vaterázásban, ugyanis semmi garancia nincs arra, hogy amit te megveszel, arra lesz érdeklődő. Nem tudom, mik a lehetőségeid, de én inkább azt javaslom, hogy ha havonta csak egy ezrest tudsz félretenni, akkor keress erre egy jó betéti számlát. Egy év múlva 15ezred lesz, és ez egyre nőhet. Sok sikert!
2011. dec. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
87%
Ezt a pénzt megtakarítani lehet, nem befektetni.
2011. dec. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 tetro ***** válasza:
82%
én egy pizzába fektetném ezt. az legalább finom, ebből nagy pénzt úgysem tudsz csinálni. legalább nem elbukod, hanem jól laksz belőle...
2011. dec. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

pont kitellik:

a legjobb befektetés a tanulás, nagyon jó könyv

(kedvenc könyvem egyébként)


[link]

2011. dec. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

3 ezer forint? :D Annyi az életben nem hoz hasznot...


Kihagyod a számításokból a belefektetett időt ami szintén pénz...


Ezt levonva a dolgokból egy ilyen kis összegnél a végeredmény mindíg minuszba fog csökkenni, akármit is csinálsz...

2011. dec. 28. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Sokan azt mondják, a legjobb befektetés a tanulás...

Hát szerintem meg a legjobb befektetés a tanítás, számla nélkül, sutyiba, ahogy azt szokták 100-ból 100-an!

2011. dec. 28. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!