Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Ha lenne 3. 000 Ft-od, mibe...

Ha lenne 3. 000 Ft-od, mibe fektetnéd?

Figyelt kérdés

Kicsivel akarom indulni, ezért ez a páreer ft, amit most rászánok. it érdemes belőle venni, amit vaterán itt-ott tovább tudnék adni kedvező áron hogy mégis maradjon hasznom?

Könyvek gondolom nem jó üzletek.

Csak értelmes hozzászólást, nem mindenki teheti meg 100.000-kel!!!


2011. dec. 26. 19:41
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Jó pár évvel ezelőtt bemutattak a fókuszban egy embert, aki egy gyufát elkezdett cserélgetni minden hülyeségre, pl egy szalvétára, utána a szalvétát egy rágóra, meg ilyen kis hülyeségek, és a végén talán egy háza vagy kocsija lett így.

Gyerekfejjel láttam még, tehát nem annyira emlékszem a részletekre.

Aztán hogy ebből mi igaz, valószínűleg kevesen tudják...:)

2011. dec. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Tegyük hozzá hogy az Amerikában történt meg és jó 10 éve, amikor még tele voltak az emberek pénzzel, nem számított mit-mire cserél.
2011. dec. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Milyen naív emberek vannak, akik még ezt el is hiszik :D:D:D



Gyufa meg szalvéta, majd pedig autó igen hogyne...


Szerintem az ilyen történetekkel a lakosság agymosottsági szintjét próbálják megmérni!

2011. dec. 31. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Utolsó mondatommal ("Aztán hogy ebből mi igaz, valószínűleg kevesen tudják...:)") arra céloztam, hogy szkeptikus vagyok a történettel kapcsolatban, csupán érdekességképp írtam, hogy lehetett ilyet hallani:)

Szerintem egy 3000Ft-ról szóló kérdéshez megfelelő a történet.

2011. dec. 31. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

A történet valóban megtörtént, az USA-ban.

De ott kifejezetten egy ilyen ,,csereoldalon'' keresztül üzleteltek. Az amerikaiak amúgy is hibbanttak kicsit, pl. kilincsért adtak a srácnak egy szerszámosládát... Stb :)


Ha valamibe fektetni szeretném, amit tovább birok adni kis részesedéssel, mi lhetne az? mit vesznek ma az emberek? Mit veszel te szivesen magadnak? (élelmiszeren kívül ...)

2011. dec. 31. 08:07
 16/18 anonim ***** válasza:
Ez kicsit arra emlékeztet, hogy "Hogyan legyen gazdag? Küldjön egy dollárt és megmondom." A válasz, ha valaki küldött: "Így."
2012. jan. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
kaparós sorsjegy, darabja 300ft tehát veszel 10et elvileg minden 4. nyer, ezt én is kipróbáltam és a 10-zel nyertem 4-szer 300forintot, de lehet neked nagyobb szerencséd lesz.
2012. jan. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
10 embernek szoktam segíteni ezzel az összeggel! Én tapasztalatból azt mondom, hogy a befektetés 500.000 ft-tól kezdődik!!
2012. jan. 7. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!