Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mihez kezdenél ha lenne 25-30...

Mihez kezdenél ha lenne 25-30 milló forintod? Vállalkozásra gondolok. Ami "biztos".

Figyelt kérdés

Ennyi pénzböl már csak lehet valamit kezdeni. 45 éves vagyok, elvesztettem az állásomat, és már nem találok újat régóta. Elhatároztam eladom a házamat és inkább saját vállalkozásom, munkám legyen, mint saját házam.

Soha nem vállalkoztam még.


2011. nov. 29. 21:08
1 2
 1/12 anonim válasza:
En szemely szerint 2 kissebb erteku (8mill-ig) ingatlanba ruhaznam be. Ha hiszed ha nem van meg olyan. Az esetleges berleti dij fedezhetne a koltsegeid egy reszet.
2011. nov. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
0%
rulettezz..45 millából biztosra lehet napi 10-20 ezret csinálni,és még jól is jársz :D
2011. nov. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

szia.köszi a válaszodat! én is gondoltam erre. de ebböl alig élnék meg, mellette még az unalom is megölne. már egy ideje nem dolgozom, egyedülálló vagyok, társaságom sincs, már most megöl az unalom, hogy teljesen tétlen életet élek. :(

sajnos ez az élet.nem igy terveztem.

2011. nov. 29. 22:29
 4/12 A kérdező kommentje:
hát, a rulettes válaszadó elég nagy okostojás..., gondolom az élete és amit eddig elért kb annyit érhet, mint a válasza a kérdésemre.
2011. nov. 29. 22:31
 5/12 anonim ***** válasza:
Privátban elküldtem hogy én mibe fektettem.
2011. nov. 29. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Vállalkozás, ami biztos? Olyan nincs.


Én személy szerint tőzsdéznék, de ahhoz érteni kell.

2011. nov. 29. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nem kell hozzá feltétlen értened, vannak cégek akik jóval magasabb profitot érnek el a valutatőzsdén mintha te egy iForex,vagy hasonló tanfolyam után elkezdenéd.

Én is ilyennél tartom a pénzem, és szépen hozzák az eredményeket.

2011. nov. 29. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Barmibe is kezdenel, mindenkeppen vegyel egy masik hazat es valamennyit tarts meg! Ne adj ki mindent a kezedbol, mert biztos nem letezik.
2011. nov. 30. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én vennék 2 ingatlant, az egyiket fullosan felújítanám és bérbe adnám. A felújítottat kb 3-4-szeres áron adnám ki és ha hamar találok rá bérlőt akkor a másikat is felújítom. Ez csak azért jó mert neked semmit nem kell csinálnod és jön a pénz.

De egyébként nyithatsz belőle kocsmát, csak ott baromi sok a kiadás, úgy hogy oda valamilyen szakmabeli tapasztalat is kell ha nem akarsz az 1. évben tönkremenni.

2011. dec. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Megkönnyebbülnék, mert én olyan 18 millióval tudnám beindítani az ötletemet (idegenforgalom).
2011. dec. 1. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!