Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Új innovációt találtam ki,...

Új innovációt találtam ki, melynek piaci rése van, gyártók elnyerése?

Figyelt kérdés

Sajnos nekem csak az ötlet van meg, még gyártókkal se vagyok kapcsolatban és elegendő tőkém sincs ehhez.

Viszont valóban nagy piaci résen találtam és szerintem befutó.

Hogyan lehetne tovább menni? Forgalmazóknak terveket küldeni, de előtte levédeni őket, hogy ne lopják el?

Konkréten egy pohár gyártásról írtam, így még egy gyártó is kellhozzá.


2011. jún. 20. 12:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Innováció a poháriparban? Na neee
2011. jún. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Üzleti terv?:) Ja és kezdjed kicsiben, saját időd és tőkéd felhasználásával. Ha annyira tuti ötletnek tartod, felőlem aztán hitelt is vehetsz fel a finanszírozására, amíg kicsiben nyomod (természetesen már akkor érdemes levédetni a terméket), de nem ajánlom, mert a jelenlegi felkészültségedből ítélve csődesélyes lenne a cég. Keress egy ismerőst, akinek több cége is van (lehetőleg olyanok, amik nem szolgáltatóiparban vannak, hanem pl. mezőgazdaság, vagy műanyagipar, amihez kell gyár is, mert más gyárat vezetni, mint biztosítót), és kérd meg, segítsen a cégalapításban.:)
2011. jún. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Aktuális még? Nekem is van volt egy ötletem ami már nagyyából sínen van. Írj privit.
2013. jan. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!