Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Tehetek valamit, hogy ne ez...

Tehetek valamit, hogy ne ez jöjjön be rólam a keresőben?

Figyelt kérdés
A konkurensem írt rólam egy gyalázkodó dolgot, és ha a keresőbe beütik a nevemet, ez jön be először rólam, nem a cégem honlapja. Tehetek valamit a sorrend megváltoztatásáért?
2011. ápr. 3. 07:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem sokat, legfeljebb fizetsz érte, hogy reklámként jelenj meg, ha rádkeresnek.

Amennyiben valótlant állítanak, úgy peres úton

(netán peren kívül megegyezve) tudod elintézni, hogy ezt a bejegyzést eltüntessék.


Az a rossz hírem, hogy ha ez a szöveg marad az első oldalon, mondjuk nem első, hanem második, akkor is rossz a cégednek.

2011. ápr. 3. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Tehetsz bizony, keresőoptimalizálás, avagy seo a dolog neve. Az a lényeg, hogy a google a legértékesebbnek tartott találatot jeleníti meg az első helyen, az utána következőt a másodikon, stb.

Az, hogy milyen értékes egy találat, egy csomó mindentől függ, javítani kell a honlapod felépítésén, hogy azt találja a legrelevánsabbnak a kereső.

Ezt két módon teheted meg: vagy magad utánaolvasol a témának és kísérletezel, vagy megbízol egy seo szakembert, hogy oldja meg neked a problémát.

Érdemes lehet ezen kívül még néhány oldalt létrehozni a cégeddel kapcsolatban, hogy a konkurencia gyalázkodása egészen az oldal aljára, esetleg a második oldalra (ahová sokan nem lapoznak már tovább) kerüljön.

2011. ápr. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi, de konkrétan a nevem a honlapom címe, és a nevemet beütve mégsem én jelenek meg. Ennél jobban hogy lehet optimalizálni?
2011. ápr. 4. 09:51
 4/5 anonim ***** válasza:
Na ennek a trükkjeit nem tudom pontosan, de ilyenek számítanak, hogy hány link mutat a honlapodra, milyen értékesek, a kulcsszó hol és milyen sűrűséggel található meg a honlap kódjában, menniy idős a honlap (na jó, ezt nem lehet befolyásolni), stb. De én laikus vagyok, szóval amiről tudok, az csak a trükkök egy nagyon kis része. Ezen kívül nyilván még rengeteg van. Fontos a honlapod neve is, de önmagában az látod, nem elég.
2011. ápr. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

ha nem jogos a konkurencia kritikája, én feljelenteném. vagy azt a honlapot, ha az nem azonos a konkurenssel - ahol téged rágalmaznak - keresném meg hogy törölje a bejegyzést.


Keresőoptimalizálás: ha nem értesz a web-szerkesztéshez, bízz meg külsőst. Ha tudsz honlapot szerkeszteni, akkor a google a frissítések gyakoriságát is figyelmbe veszi.

2011. ápr. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!