Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hol hirdeted a vállalkozásodat...

Hol hirdeted a vállalkozásodat / szolgáltatásodat?

Figyelt kérdés

tegnapelőtt 15:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Facebookon a csoportokban, honlapokon, amiken olyan tevékenységgel hirdetnek, mint én, plusz ott a google kattintás alapú hirdetés. Szórólapozni is lehet amúgy, vagy kirakni hirdetőtáblákra, oszlopokra. Nekem azt végül nem kellett. Saját facebook is jó erre, főleg ha az ismerősök tovább osztják. Mivel foglalkozol?
tegnapelőtt 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Plusz instagram, tiktok, youtube esetleg.
tegnapelőtt 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Sehol. Kizárólag ajánlás alapján fogadok új ügyfeleket, ismeretlen nem jöhet. VAn annyira jó a szolgáltatásom, hogy az ügyfeleim hozzám küldik az ismerősöket.
tegnapelőtt 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 IgaziÚriember ***** válasza:
Sehol, nekem nincs szükségem reklámra, anélkül is bőven kapok annyi megrendelést, hogy több hónapos várólistám van.
tegnapelőtt 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
54%
Első vagyok, nekem se kell már hírdetnem, mert jönnek maguktól, de ahelyett, hogy felvágnék inkább adtam tanácsokat. Gondolom erre volt kíváncsi a kérdező. És valószínüleg ti sem úgy kezdtétek, hogy a semmiből jöttek ügyfelek.
tegnapelőtt 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
5, a kérdés: hol hirdeted.
tegnapelőtt 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

"Hol hirdeted a vállalkozásodat?"

Mivel foglalkozol, kedves kérdező?

tegnap 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Földmunka, bontás , gépi szolgáltatás, bérmunka kb minden amit munkagép meg tud csinálni.

Talán lényegi infó kelet Mo.

Nekem is van Face oldal, youtube, jófogás, jószaki, agroinform.

De őszintén vagy ekkora szarban van a magyar gazdaság, vagy én csinálok vmit rosszul.

tegnap 17:41
 9/14 anonim ***** válasza:
Lehet hogy túl drága vagy. Vagy túl nagy a konkurencia.
tegnap 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Most csatornáznak Békésben, Muronyban, hogyhogy nem vagy ott.

A környéken most kell majd ezer csatornabekötést megcsinálni.

Milyen gépeid vannak?

Számlaképes vagy?

tegnap 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!