Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mit tehetek, ha valaki szóról...

Mit tehetek, ha valaki szóról szóra lemásolja a tevékenységem hirdetését és az oldalam tematikáját?

Figyelt kérdés

Van egy tevékenységem, amit nem főállásban csinálok. Adószámos magánszemélyként végzem. Facebookon van a fő megrendelői bázisom, immár 7 éve. Adott egy srác, párom haverja (pár éve ismeri csak), aki hobbi szinten csinálja ezt a tevékenységet, de az utóbbi időben elkezdte jobban felfuttatni magát, oldalt hozott létre, hirdetéseket tesz fel...már az elején láttam, hogy az oldala tematikája hajaz az enyémre, de na, nem olyan egyedi hivatás ez, hogy ne lehetne a véletlen műve, gondoltam én...erre fel, ma látom, hogy ugyanazt a szöveget lényegében copy pastezte, amit én évek óta használok, és az én tevékenységem úgymond fő profilját hirdeti, hogy ő is vállal ilyet. Ezzel most kicsit messzire ment...az egy dolog, hogy megírom neki, hogy bek@phatja...de mi mást tehetek még? Én ezt a dolgot évek munkájával építettem fel, a városomban konkrétan az egyik "leghíresebb" vagyok a szakmában, erre most jön egy kis görcs, aki leutánoz, és el akarja happolni tőlem a lehetőségeket?!

Köszi, ha segítetek.



szept. 16. 14:42
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

"De megnyugtatlak nem mlm, hanem kreatív, alkotói munka."

Akkor nincs mitől tartanod, hiába másolja a hirdetésedet, a kreatív munkádat nem tudja másolni.

Ha viszont tudja és még jobb is nálad, akkor gratulálhatsz neki!

tegnapelőtt 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:
Felőlem is azt csinál, amit akar. Hogy ugyanaz a hobbija, ami nekem az egyik tevékenységem, az sem érdekel. De ne másolja már le konkrétan ugyanazt a tartalom marketinget, szöveget, oldal stílust, amit én felépítettem...
tegnapelőtt 13:05
 23/29 anonim ***** válasza:
43%

"De ne másolja már le konkrétan ugyanazt a tartalom marketinget, szöveget, oldal stílust, amit én felépítettem..."

Miért ne?

tegnapelőtt 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
Ez csak hiszti és féltékenykedés!!!🤪👍
tegnapelőtt 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
43%

Nem lehet valami óriási dizájn, ha egy gyüttment gyári munkás csak úgy le tudta másolni! 🤣

Itt az ideje valami újat csinálnod.

tegnapelőtt 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Mondtam én, hogy hisztis pi...a!🤦
tegnapelőtt 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

"Mit tehetek, ha valaki szóról szóra lemásolja a tevékenységem hirdetését és az oldalam tematikáját?"

Örülsz és csapkodod a térded, hogy ilyen menő vagy, hogy téged még másolnak is.

tegnap 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Felhívod a követőid figyelmét a kókler szélhámosra.
tegnap 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Áruld már el milyen szolgáltatásokat végzel, kedves kérdező!
tegnap 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!