Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mit tehetek, ha valaki szóról...

Mit tehetek, ha valaki szóról szóra lemásolja a tevékenységem hirdetését és az oldalam tematikáját?

Figyelt kérdés

Van egy tevékenységem, amit nem főállásban csinálok. Adószámos magánszemélyként végzem. Facebookon van a fő megrendelői bázisom, immár 7 éve. Adott egy srác, párom haverja (pár éve ismeri csak), aki hobbi szinten csinálja ezt a tevékenységet, de az utóbbi időben elkezdte jobban felfuttatni magát, oldalt hozott létre, hirdetéseket tesz fel...már az elején láttam, hogy az oldala tematikája hajaz az enyémre, de na, nem olyan egyedi hivatás ez, hogy ne lehetne a véletlen műve, gondoltam én...erre fel, ma látom, hogy ugyanazt a szöveget lényegében copy pastezte, amit én évek óta használok, és az én tevékenységem úgymond fő profilját hirdeti, hogy ő is vállal ilyet. Ezzel most kicsit messzire ment...az egy dolog, hogy megírom neki, hogy bek@phatja...de mi mást tehetek még? Én ezt a dolgot évek munkájával építettem fel, a városomban konkrétan az egyik "leghíresebb" vagyok a szakmában, erre most jön egy kis görcs, aki leutánoz, és el akarja happolni tőlem a lehetőségeket?!

Köszi, ha segítetek.



szept. 16. 14:42
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:

De van neki szakmája, csak ukrajnai menekült és mióta itt van, csak egy gyárban tudott elhelyezkedni...

Nem tipizált női munka, ezt nem írtam sehol.


Most amúgy azt a választ kaptam tőle, hogy Chat gpt-vel írta a szövegét, hát persze :D Az biztos ugyanazt írja le, mint amit én használok :D

tegnapelőtt 10:19
 12/29 anonim ***** válasza:
43%

Szóval annyira titkos egy tevékenység, hogy nem mered leírni? :)

Csak nem AVON tanácsadás?

tegnapelőtt 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
43%
Kíváncsi lennék amúgy mi az a női munka, amit egy pasas most elkezdett másolni, hogy elvegye az ügyfeleidet.
tegnapelőtt 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
29%

"Most amúgy azt a választ kaptam tőle, hogy Chat gpt-vel írta a szövegét, hát persze :D Az biztos ugyanazt írja le, mint amit én használok :D"

A lényeg, hogy beszéltek és jól elvagytok a párod háta mögött. Ebből még lehet valami.

tegnapelőtt 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:
Teljesen lényegtelen a kérdésem szempontjából, hogy mi az. De megnyugtatlak nem mlm, hanem kreatív, alkotói munka.
tegnapelőtt 10:54
 16/29 anonim ***** válasza:
43%
Ha mondjuk gyögysorokat készítesz meg karkötőket, akkor abban nem nehéz bele"tanulni", ergó könnyen lesz konkurenciád.
tegnapelőtt 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:

Nem, nem talált...

Meg gondolod, hogy egy pasi azt csinálná?

tegnapelőtt 10:58
 18/29 anonim ***** válasza:
Azt csinál, amit akar, csak próbál túlélni a világban. A gyári keresetét nyilván elissza.
tegnapelőtt 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
Ezeknek a nőknek hiába mondod...
tegnapelőtt 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:

Eleve erőltetett kamunak érzem a történetet...

Majd jön egy gyári munkás ukrán menekült faszi, aztán majd pont elkezdi másolni, amit a magyar haverjának a nője űz tevékenységet, sőt, még a hirdetés szövegét is átveszi, sőt, még kérdőre vonva a képébe is röhög a nőnek...

Hagyjuk már...

tegnapelőtt 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!